Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 A thousand slowly dying sunsets

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor
Elizabeth K. Edwards


Mesaje : 53
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 33

A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 5:52 am

-Nu mai imi zi papusa ca te omor.spun.
Nu imi placea sa mi se zica papusa, nu era primul care o facea, dar nu mai conta acum. Imi musc buzele, ajungand deasupra lui.
Zambesc si mai mult, cand acesta imi spuse ca ma iubeste. Nu ma asteptam la asta chiar deloc.
- Eu stiu ca sunt indragsotita de tine de ceva vreme, dar nu stiam ca e si invers.spun chicotind incet.
Ma simteam bine, nu puteam sa neg acest lucru. Era un sentiment placut, ce simteam pentru el. Atat de unic, pur si toate cele incat imi venea sa sar in sus de fericire.
-Ce zici de un dus cald, iubire? Intreb curioasa si avand pe chip un zambet senzual.
La naiba bine ma puteam simti cu el.
Sus In jos
Damian Stone
Profesor
Profesor
Damian Stone


Mesaje : 54
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 36

A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 7:07 am

-Hmm iubito nu cred ca este cea mai buna idee sa mergem sa facem o baie impreuna.
Ii zambesc lasandu-mi mana sa se duca din nou pe fata ei atat de fina care ma face sa ma simt atat de bine. Adica frate! Cine naiba ar fi crezut ca eu as renunta la tot pentru o singura femeie? Trebuie sa recunosc ca nimeni si nici eu.
-Nu stiu cum s-a intamplat dar dupa cum observi si eu simt la fel.
Ii zambesc si ma las mai mult pe perne, frate nu sta bine pe mine asta daca nu vrea sa o fac a mea cu forta, ceea ce mie nu prea imi surade, cand o sa fie a mea o sa fie de buna voie, pentru ca vreau sa o fac sa se simta al dracului de bine cand o sa fie.
-Asa ca iubito, cred ca cel mai bine e sa te duci sa faci baie singurica, iar eu intre timp ma duc sa fac o cafea si micul de jun. Ce zici incheiem targul?
Ridic din sprancene spre ea si astept sa imi raspunda, si ca sa fiu sincer, vreau sa se dea de pe mine pana cand nu o iau razna.
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor
Elizabeth K. Edwards


Mesaje : 53
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 33

A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 7:16 am

-Nu, nu iubire. Nu scapi asa usor. Vii cu mine sa faci baie si nu conteaza nimic altceva.spun razand.
Ma ridic dupa el si il prind de mana tragandu-l dupa mine.
Imi placea sa il enervez si stiam ce vreau, asa ca nu mai imi pasa daca ma facea a lui in acel moment.
Dau drumul la apa si incep sa ii dau tricoul jos, ramanand si eu in lenjerie.
Zambesc dulce.
- Deeeeci, nu e dupa tine azi, e dupa mine. Continui razand si scot limba la el.
Ma simteam bine si imi trec degetele pe pieptul sau.
-Te iubesc, si vreau sa fiu a ta.ii soptesc la ureche.
Sus In jos
Damian Stone
Profesor
Profesor
Damian Stone


Mesaje : 54
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 36

A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 12:59 pm

Off nu puteam sa jur ca nu avea sa ma lase in pace. Insa pe cuvantul meu fata asta ma inebuneste prea mult pentru binele ei propriu.
Ajungem in baie si imi da jos camasa, nu stou cum a scapat ea de haine dar acum sta un fata mea doar in lenejerie intima.
Corpul imi reactioneaza automat la soaptele ei si simt cum pur si simplu nu mai rezist, Damian! Inceteaza nu poti sa cedezi asa de usor, imi intind mana si dau drumul la dus lasand apa sa curga peste trupurile noastre. Imi duc mainile dupa talia ei si o trag mai aproape de mine lasandu-ma in jos ca sa ii soptesc la ureche.
-Ai idee ce imi faci iubito?
Sus In jos
Elizabeth K. Edwards
Profesor
Profesor
Elizabeth K. Edwards


Mesaje : 53
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 33

A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 1:05 pm

Chicotesc incet, simtind apa calda pe corpurile noastre. Imi musc buzele cand ii aud soaptele si ma lipesc mai mult de el.
-La felul cum reactionezi, da am idee.ii soptessc pe un ton dulce, dar pervers.
Da mi se spuse des ca sunt nebuna, nu ii credeam si nici nu imi pasa ce spunea lumea despre mine.
Zambesc in coltul gurii si continui sa stau lipita de el. Aveam sanii presati de pieptul sau, desi eram inca in lenjerie.
Nu imi pasa. Sentimentele ce le simteam in tot corpul, erau unice si asta ma facea sa simt fiori ce imi incalzeau intregul corp, facandu-ma sa icnesc la urechea acestuia.
Nu eram sigura de ce icneam, dar nici nu imi bateam capul cu asta acum.
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 EmptyLun Mar 04, 2013 4:12 am

TOPIC CLOSED
Elizabeth K. Edwards - 500 galeoni
Damian Stone - 490 galeoni
Sus In jos
Continut sponsorizat





A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A thousand slowly dying sunsets   A thousand slowly dying sunsets - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
A thousand slowly dying sunsets
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: