Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V
Adrian Ivashkov


Mesaje : 340
Reputatie : 3
Data de inscriere : 30/11/2012

Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]   Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 EmptyMar Feb 26, 2013 12:26 pm

Am impins-o pe masa mai mult apoi am sarit usor si am lasat-o pe spate pe blatul rece fiind acum de-asupra ei.
Am continuat sa ii sarut buzele ei fine si dulci si mi-am dus apoi mainile in lataralele ei pe sub tricou.
Sa o simt cum tremura sub mine este cea mai fenomenala senzatie pe care am trait-o in toata viata mea.
I-am muscat buza usor si in lipsa de aer m-am desprins de buzele ei umpic umflate din cauza sarutului plasandu-le pe gatul ei.
Sarut linia fina a gatului si ma opresc in scobitura gatului ei lasand mai multe saruturi umede in acelasi loc, apoi imi fac cursul catre linia decolteului ei. Hmm mirosul ei.. ma innebuenste la propriu.
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]   Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 EmptyMar Feb 26, 2013 12:31 pm

  • Se lasa usor pe spate, atunci cand el o impinse pe masa, muscandu-si buza de jos, continuand sarutul pana cand el il rupse, din cauza lipsei aerului. Inchise ochii, simtind cum o ia de tot razna odata cu saruturile lui, intredeschizandu-si buzele si scotand cateva gemete inocente de placere. Lua o gura mare de aer, simtind fiori calzi si reci strabatandu-i tot corpul.
    Intr-un final reusi sa-si duca mainile pe marginile tricoului sau si sa i-l traga pe cap, intrerupand doar pentru cateva momente 'activitatea' acestuia. Ii prinse apoi chipul in maini, tragandu-l spre ea si sarutandu-l in forta din prima pe buze, limba ei infiltrandu-se obraznica pana in cavitatea lui bucala, explorand fiecare coltisor.
    Palmele ei mici si delicate alunecara pe spatle lui gol in timp ce ea isi pozitiona piciorul drept pe talia acestuia, pantaloni scurti pe care ii avea ridicandu-se mai mult si lasand la iveala pielea ei alba, fina, ca de portelan.
Sus In jos
Adrian Ivashkov
Anul V
Anul V
Adrian Ivashkov


Mesaje : 340
Reputatie : 3
Data de inscriere : 30/11/2012

Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]   Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 EmptySam Mar 09, 2013 1:00 pm

Ei bine trebuie sa recunosc ca fata mea stie cum sa ma provoace. Marai si continui sa ii sarut buzele atat de fine care intotdeauna ma fac sa vreau sa o duc pe culmile placerii fara sa imi ceara nimic.
Imi las mainile sa ii descopere trupul micut, sa ii descopere toate curbele existente si sa umble in locuri pe care numai eu am voie sa le ating.
Imi mut buzele pe gatul ei cand simt ca nu mai am er si depun sarutri mici si umede, pielea ei miroase a vanilie si scortisoara si este fina ca unui bebelus, ei spune tu ce am facut sa merit o fata ca asta?
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]   Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 EmptySam Mar 09, 2013 1:07 pm

  • Lua o gura mare de aer atunci cand el isi departa buzele de ale ei, scancind usor si infigandu-si mainile pe spatele sau, prinzandu-i pielea intre degetele. Trupul ei continua sa tremure sub saruturile lui, Deborah simtind deja cum o cuprinde euforia cu totul.
    Deschise ochii la un moment dat, lasandu-si acum palmele mici si delicate pe umerii lui. Isi intinse capul si incepu sa-i sarute si ea linia gatului, muscandu-l la un moment dat, ca si cum si-ar marca teritoriul...pentru ca un lucru era clar, daca vreo fata indraznea sa se atinga de Adrian al ei va face cunostiinta cu infernul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]   Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat] - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Baby, let's just go faraway, just you and me! [privat]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» If you can't hang then, there's the door, baby. [Privat]
» Hands up, baby, hands up.
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: