Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyDum Feb 10, 2013 5:28 am

  • In ultimul timp efectiv totul mersese surprinzator de bine pentru ea, clonele ei o lasasera in pace si parca isi vazusera de viata lor, incercand sa abordeze alt stil, probabil nu al lor, ci doar al altcuiva, dar nici ca-i pasa.
    Si ce sa faca micuta Bo, daca nu sa colinde prin Padurea Interzisa, unde nu avea ce cauta? Avea o tigara aproape termina intre degetele subtiri ca de pianista si nu se uita pe unde mergea, cu toate ca putea sa imbratiseze un copac. Dar nu se intampla asta cu un copac, ci cu o persoana, pe care o darma, picand peste ea.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyDum Feb 10, 2013 7:41 am

O stia pe fata de undeva, probabil era doar o figura pe care o vazu deseori pe hol. Scapase pachetul de tigari pe undeva cand cazuse. Se uita in jur apoi isi ridica privirea catre fata. -Ai de gand sa te dai jos de pe mine ? o urmari pe fata cum se ridica. Baiatul isi cauta disperat pachetul de tigari care se afla langa un copac. -Ce cauti tu aici stii ca nu ai voie in Padurea Interzisa?
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyDum Feb 10, 2013 7:46 am

  • Deborah isi arcui sprancenele si se ridica rapid de pe jos, prinzand pachetul de tigari de langa copac.
    - Nu ar fi bine sa te gasesti sa-mi faci tu morala pentru ca 1. esti in acelasi loc si 2. nu ai voie cu tigari la Hogwarts, isi arcui ea sprancene si fara sa-l intrebe lua o tigara din pachet, aprinzand-o, apoi ii arunca pachetul in brate, privindu-l atenta.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyLun Feb 11, 2013 12:06 am

-Pai pisi,spuse el ranzind Unu la mana eu fac ce vreau cand vreau si doi la mana eu am proriile mele reguli.spuse si se aseza langa copac scoasa o tigare din pachet si o aprinse. -Stii ce? imi plac atitudinea ta de "Bad Girl", est fata aia Bo nu? spuse si incepu sa chicoteasca, aducandu-si aminte de ziua in care Xan a insultat-o, iar Damon i-a "spart" fata .

occ: n-am avut ce face si am citit toate topic-urile Roling the floor
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyLun Feb 11, 2013 2:14 am

ooc : omfg, asta da rabdare Roling the floor

  • Ridica o spranceana cand auzi ca-i stie numele, sau mai bine zis porecla. Trase un fum lung din tigara, eliberandu-l apoi in cerculete printre buzele palide.
    - Dumnezeule, cum ajung mereu sa fiu atat de populara si sa fi auzit toata lumea de mine? intreba mai mult retoric si sarcastic. Isi dadu drumul pe jos, stand turceste si ducandu-si din nou tigara la buze, irisii ei de un albastru limpede studiindu-l apoi pe tanar. Evident ea nu stia cine e el, deocamdata, desi cunostea 89% din Hogwarts.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyJoi Feb 14, 2013 12:45 am

Imi poti da un autograf? am spus zambind si am aruncat tigarea pe jos. Pai eu sunt Luca, Luca Lestrange. am spus razand. Pai pana la urma ce faceai tu singura in Padurea Interzisa? Stii ar trebui sa ma duc sa-i spun Directorului unde te-am gasit am spus razand Faci planuri malefice aa?
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyJoi Feb 14, 2013 3:12 am

  • - I'm still good, baby, dar autografe nu dau, isi flutura ea genele amuzata, terminand tigara si stingand-o de pamant, ca sa fie sigura ca nu da foc la ceva, nu ar fi fost prima data. Stii ca daca ma parasti cazi in aceeasi oala cu mine, asa-i? Ca si tu, tot in padurea interzisa te aflii, as you also know. Cat despre ce faceam...ei bine, cautam ceva distractiv de facut, ridica ea impasibila din umeri.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyMar Feb 19, 2013 8:30 am

Pai ce ai putea face diastractiv aici? Sa alergi dupa copaci? a spus sarcastic aruncand tigarea pe jos. nU acum pe bune locul asta e anost tot Hogwarts-ul e anost a spus in fine are si niste parti grozava, if you know what i mean in acel moment m-am gandit la Hellen stii tu bataile, glumele lui Kat Si Damon adica mor de ras mai ales cand fac glume pe seama lu' una Anne, increzuta persoana sa mor eu.
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) EmptyMar Feb 19, 2013 10:32 am

  • - Daa, Damon si glumitele lui, so dashiing ! isi dadu ea ochii peste cap cand isi aminti de cercetas. E o adevarata incantare, mai ales ca imi fura jurnalul si il da exact 'persoanei potrivite', bombanii, insa cand auzi de Anne se incrunta usor. Fiecare cu bunele si relele lui... ridica ea din umeri, inca nu intrase in conflict cu ea, desi mai avusese putin si sarise la gatul ei cand se apropiase de Adrian al ei...
Sus In jos
Continut sponsorizat





She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty
MesajSubiect: Re: She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)   She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT) Empty

Sus In jos
 
She's just a girl, but she's on fire (PRIVAT)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Padurea Interzisa-
Mergi direct la: