Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Being here, as always

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Destiny Heaven
Anul III
Anul III
Destiny Heaven


Mesaje : 122
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 28

Being here, as always - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Being here, as always   Being here, as always - Pagina 2 EmptyDum Mar 03, 2013 12:53 pm

Il asculta si se gandi ca nu putea fi asa rau, jucase ea si cu chestii mai.. ciudate, ca sa spunem asa si se hotari sa-i accepte propunerea:
- Sa te vad ! zise ea si zambi larg. Ii spuse ca doreste sa primeasca o provocare si ii lasa tanarului vreme de gandit, in timp ce ea se tot frichinea in pat deoarece nu prea era moale si asta o deranja.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Being here, as always - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Being here, as always   Being here, as always - Pagina 2 EmptyLun Mar 04, 2013 3:57 am

  • Damon isi freca barbia. La locul unde era, nu avea asa multe variante de provocari, decat plictisitoare. Asa ca in loc s-o puna sa faca ceva...
    - Te provoc sa-mi povestesti cea mai penibila intamplare, nu neaparat recenta... ranji, fluturandu-si genele. El la acest capitol avea o intreaga serie de evenimente, doar era vorba de Damon care parca si-o cauta.
Sus In jos
Destiny Heaven
Anul III
Anul III
Destiny Heaven


Mesaje : 122
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 28

Being here, as always - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Being here, as always   Being here, as always - Pagina 2 EmptyDum Mar 10, 2013 2:03 pm

Soimeanca isi puse mana in cap. Incerca sa se gandeasca intens, dar chiar nu-i venea nimic in minte. Decat faze amuzante care se petrec zilnic si chestii marunte care nu ar fi fost detul de potrivite pentru asa o provocare.
- Stii.. eu nu prea-mi amintesc asa de multe, zise Destiny zambind foarte slab. Am avut pierderea aia de memorie si am cam uitat unele chestii de baza, mai spuse ea ridicand din umeri si incruntandu-se.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Being here, as always - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Being here, as always   Being here, as always - Pagina 2 EmptyMar Mar 12, 2013 3:44 am

  • - Bine atunci, am sa schimb... ingana el si se invartii cu scaunul, scotand un 'hmmm', meditativ. Te provoc sa folosesti o vraja inofensiva pe mine... ingana, ranjind, fiind curios in legatura cu ce vraja va alege pana la urma. Spera doar sa nu-i transforme hainele in rochii sau ceva roz ca se urca pe pereti.
Sus In jos
Destiny Heaven
Anul III
Anul III
Destiny Heaven


Mesaje : 122
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 28

Being here, as always - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Being here, as always   Being here, as always - Pagina 2 EmptyJoi Mar 21, 2013 10:48 am

Nu ii trecea nimic prin minte . Asa ca se gandi ca Damon nu s-ar supara daca l-ar lega putin (cel putin asa spera).
- Incarcerous, spuse ea soptit indreptand bagheta catre cercetas.
- Arati atat de amzuant, zise pufnind in ras cand vazu fata confuza a tanarului vrajitor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Being here, as always - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Being here, as always   Being here, as always - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Being here, as always
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts :: Aripa Spitalului-
Mergi direct la: