Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Take It Easy (Privat)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyJoi Feb 14, 2013 12:59 am

Era o zi frumoasa, ca de primavar, desi eram pe la Mijlocul lui Februarie. Nu aveam ce face stateam in camera mea si citeam niste cartii imprumutate de la Raven, pe care mi-le recomandase. M-am dat jos din pat si am realizat ca era 13:45. M-am plimbat um pic singura pe coridoare apoi am iesit pe terenul de vajhat. Eram aproape singura, mai era cineva care se antrena. I-am facut cu mana si m-am asezat pe iarba. Privind cerul.
-Hey, oricine ai fi, CE FACI? am strigat amuzata.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyJoi Feb 14, 2013 1:04 am

Facu cu mana, cine dracu o fii? Il stresa atat de mult, el vroia sa se antreneze. Cobora incet la sol, si se dadu jos de pe matura apropiinduse mergand incet si nepasator
Care-i treaba... nu credea ca o so vada pe Hellen spunandu-i buna vroadata, asa ca doar ranji la ea si se aseza pe iarba. Ea parea surprinsa si incerca sa se departeze de el. Pai buna pisi tu ce faci, adica acum vorbesti cu mine? am spus ranjind din nou. Sau ai intalnire cu "chestia"
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Feb 15, 2013 8:59 am

Mi-am arcuit sprancenele. Nu tot ce fac are legatura cu el. am spus iritata, nu il suportam pe Luca. Am incercat sa ma indepartez de el deoarece vroia sa ma ia in brate. Tu faci parte din echipa de vajhat?Nu te-am vazut la nici un meci.. ce tampita era niciodata nu a mers la vrun meci de vajhat, nici macar nu o interesa de asemenea chesti.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyMar Feb 19, 2013 8:51 am

Nu, nu's in echipa de vajhat, dar as vrea, oricum e doar un hobby stii ca atunci cand eu si cu tine jucam..m-am oprit si am luat o gura de aer Pai stii cred ca ar trebuii sa stai departe de el, adica doar stii si tu ce i-a facut lui Bo si acum e cu Bea aia, si poate peste 3 zile e cu Annecaca am spus iritat Acumunde locuiesti? Am venit saptamana trecuta sa vad ce faci , si pai, lucrurile tale nu erau acolo.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyMier Feb 27, 2013 10:49 am

Well pot spune ca m-am dus dracu.lol just kidding m-am mutatspuse incercand sa stea cat mai departe de el. nu stiu ce problema ai tu cu Xan, adica e un baiat de treaba, amuzant dragut.. am spus si am rosit Pai oricum nu cred ca le-a facut asa ceva sunt doar zvonuri nu eram pre informata despre acest subiect.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyMier Feb 27, 2013 11:08 am

Credema iubi, am vazut cu ochi mei atingandui mana Babe ai mainile reci. am spus strangand-o de mana era rosie la fata din cauza frigului, sau nu, nu stiam ce ii trece prin cap acum, vroiam sa pot citi gandurile sa o pot intelege ceea ce spune & gandurile ei ciudate, probabil la fel de ciudate ca ale mele. Am incercat sa o i-au in brate Nu-ti face griji..nu vreau sa "ma mai joc" cu tine.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 01, 2013 12:26 am

M-am lasa imbratisata in fond imi era frig, foarte frig. Privirea lui era detasata se uita la Terenul De Vajhat dezinteresat. M-am uitat in ochii lui, avea o privire neutra. Imi placea scipirea din ochi lui albastri, si nu era asa de enervant, asta probabil doar pt ca tacea. Am tusit ca sa ii atrag atentia.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 01, 2013 12:55 am

Aa? mi-am intors privirea catre ea si obraji sai rosi ma uitam in ochi ei inocenti si la zambetul sau. Muream. Ea se uita la mine zambind iar eu la ea ciudat oare la ce se gandea? eram putin distrat. Apoi am relizat damn you pervert you are staring at her tits. Mi-am intors privirea catre pamant, iar ea a chicotit You need something bby?
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 01, 2013 8:53 am

Am chicotit paaaai ma gandeam ca ma poti ajuta sa complotez impotriva omeniri, adica stiiiii tuu eu mananc cirese iar tu dai cu tunul. am zis amuzata lui nu i-se parea ata de amuzant si avea din nou privirea aceea degajata. Hey ce ai in ochi? m-am aplecat catre el si l-am sarutat pe obraz. nu aveam ce alceva sa fac toata lumea vea pe cineva de ce sa fiu eu Forever Alone, adica luca era un baiat atragator, barbat pardon, sa nu il jignesc.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyDum Mar 03, 2013 2:03 am

asdfghjkl am rosit. this bitch is driving me crazy. Ce am facut sa merit asta? vroiam sa fac un comentariu la adresa lui "chestie" insa m-am abtinut, nu vroiam sa stric momentul "romantic cica" care se crease Esti in toane bune? Sau te-ai sculat cu chef de party?
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyDum Mar 03, 2013 2:08 am

Pai pot s spun am zambit ca ambele nu mai era asa de frig. M-am ridicat si i-am luat matura. Deci i-a zi ma inveti si pe mine sa joc vajhat apoi am invartit putin matura Stiu sa zbor, insa daca vrei pot uita totul intr-o secunda am spus ironica.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 08, 2013 5:57 am

Am zambit Deci acum faci pe prostuta nu? m-am ridicat si m-am apropiat de ea. Eram mai inalt deci ma simteam destul de bine sa vad ca ea ma priveste "de jos" Stii am sa te invat sa joci vajthat, doar daca imi faci si tu o favoare am spsu ranjind si luandu-i matura din mana.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 08, 2013 6:03 am

Spune biiiitch am zis zambareata incercand sa i-au din nou matura din mana lui sa sti ca nu pot face orice, si sper sa nu te puna satana sa-mi spui sa fac nu stiu ce chestie dirty el zambise nu ma refeream la aia tampit pervers ce esti Luca sentimentalul si zambaretul mda totul s-a dus. Bun venit Luca perversul tampit.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 08, 2013 6:22 am

Sa sti ca nu ma refeream la aia am spus zambind, sa o fac cu Helle nu mi-se parea o idee prea rea Paaaiiii am spus si i-am pus mana pe fund tragand-o spre mine. Era lipiti unul de altul Ce-ar fi sa imi dai un sarut. Stii unul adevarat nu ca floscaiala aia din biblioteca.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 08, 2013 6:29 am

M-am uitat dezgustata la el. Daca nu ai mai fi atat de prost si nu mi-ai atinge fundul, poate, doar poate, te-as fi sarutat. am incercat sa ma indepartez si well nu am reusit mainile lui au inceput sa se plimbe pe tot corpul. Era dezgustator sa ma uit la un asemenea tampit cum ma atinge il tot loveam cu piciorul insa nu reactiona si e tot uita la mine si zambea.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 08, 2013 6:35 am

Mi-am mutat mainile in parul ei roscat. Stii nu vreau a iti fac nimic rau, adica te vreu pe tine, nu crpul tau sau alceva, nuvreau doar sa e sarut, vreau sa fac dragoste cu tne vreu, sa fi doar a mea. Intelegi doar a mea! i-m dat drumul, nu era ceva normal pt un baiat ca mine sa planga mi-am pus mana la ochi si m-am intors cu spatele.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptyVin Mar 08, 2013 7:01 am

Insensibilul plange? This can be real, is a trap m-am apropiat de el si i-am pus mana pe umar Ehm, Luca te simti bine? se intoarse catre mine, ochii ii sclipeau era sincer, foarte sincer, eram sigura de asta in acel moment imi trecura mai multe chesti prin cap Luca chiar o iubea nu putea sa ii faca concurenta lui Bea nici sa astepte toata viata dupa Xan, Luca era singura persoana care ii dadea putina atentie. Am sarit si l-am luat in brate Luca... nu puteam sa imi controlez lacrimile m-am sters incet la ochi si m-am uitat la el Te iubesc. m-am ridicat pe varfuri, deoarece era mai inalt ca mine, si l-am sarutat.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) EmptySam Mar 09, 2013 12:47 pm

Ce am vrut sa fac totul mergea perfect, dormitorul meu, here I come Bby you're so cute and i love you! <3 am spus si m-am jucat cu unele suvite din parul ei. Tu acum unde locuiesti? era dreptul meu sa stiu doar eram iubitul ei. Ea ma strangea in brate, tare,chiar foarte tare.Ufff
Sus In jos
Continut sponsorizat





Take It Easy (Privat) Empty
MesajSubiect: Re: Take It Easy (Privat)   Take It Easy (Privat) Empty

Sus In jos
 
Take It Easy (Privat)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]
» New mates [PRIVAT]
» It's a secret, you know? [PRIVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Terenul de Vajthat-
Mergi direct la: