Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Broken strings [PRIVAT]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

Broken strings [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Broken strings [PRIVAT]   Broken strings [PRIVAT] EmptyVin Mar 01, 2013 4:08 am

  • Il ultimul timp totul fusese suspect de linistit la castel, fara barfe, zvonuri nefondate si toate intamplarile obisnuite pe care le patea Bo de regula. Chiar si asa, se decise sa plece de acolo, in dormitoarele viperinelor era un aer sufocant, prea mult caldura. Nu se imbraca asa de gros, mai ales ca se incalzise vremea.
    Nu-i luase mult sa ajunga in Hogsmeade si sa intre intr-un magazin de pe o strada mai laturalnica, pentru a-si cumpara un pachet de tigari .Cand iesi inapoi afara, isi scoase una si trase din ea, tinand-o intre degetele albe.

outfit <3
Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Broken strings [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Broken strings [PRIVAT]   Broken strings [PRIVAT] EmptyVin Mar 01, 2013 9:35 am

Incercand sa isi scoata din minte cosmarul sau cel nou(cica se transforma in frate-sau...),merse sa se plimbe.Imbracat intr-un hanorac albastru,niste blugi negrii si bagheta.Intra fluierand in Hogsmeade si isi cumpara niste dulciuri.Se indopa(ca un copil ce era)cu dulciuri.Verifica cardul primit...spera sa fie ceva nou.Yey!Paracelsus!.In toata joaca lui,o vazu pe Bo.Se apropie de ea,inca cu gura plina si ingaima un salut.
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

Broken strings [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Broken strings [PRIVAT]   Broken strings [PRIVAT] EmptyVin Mar 01, 2013 9:40 am

  • Bo tresari, simtind ca-i sare inima din piept cand auzi o voce in spatele ei. Se gandise, pentru o clipa, ca era un profesor sau ceva care o ochise si voia s-o pedepseasca.
    - Xan! Nu te mai furisa asa...prin spatele meu, ma sperii... ofta ea, incruntandu-se si isi duse din nou tigara pe buzele palide, tragand din ea si privindu-l suspicioasa. Ce faci aici?
    O intrebare la fel de buna putea sa fie si ce cauta ea acolo, dar ea pusese prima intrebarea, deci, in mod normal el trebuia sa-i raspunda si dupa s-o ia si el la rost daca asta avea de gand.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Broken strings [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Broken strings [PRIVAT]   Broken strings [PRIVAT] Empty

Sus In jos
 
Broken strings [PRIVAT]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: