Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sookie Stackhouse

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sookie Stackhouse
Adult
Adult
Sookie Stackhouse


Mesaje : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/03/2013
Varsta : 42

Sookie Stackhouse Empty
MesajSubiect: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse EmptySam Mar 02, 2013 3:00 am

Sookie H. Stackhouse

__________________________
Sookie Stackhouse Sookie-stackhouse-true-blood
__________________________

Full name:
Sookie Hellena Stackhouse

Age:
30

Birthday:
15 martie

Bloodline:
Muggleborn

Occupation:
angajat la Minister

House:
fost Viperin
___________________________

This is my everything

My likes:
♥dreams
♥books
♥travels
♥sweets
♥animals
♥magic
♥poems
♥music


My dislikes:
▬death
▬silent
▬smoking
▬green
▬whiskey

My patronus:
o pasare a paradisului

Worst memory:
mi-am vazut parintii murind

Marks:
o urma de colti pe gat(semn din nastere)

Sexual orentation:
hetero

The personality act:
Calitatile lui Sookie:buna la suflet,grijulie,miloasa,e punctuala,perseverenta,spirit analitic,fidela.Defectele:impulsiva,incapatanata,nehotarata,uneori bagacioasa,lenesa,plange cateodata,visatoare,mancacioasa,devine confuza repede.Stari de spirit:suparata(cand cineva vorbeste urat despre orice nu e facut de mana omului),fericita(cand este odihnita),plictisita(in caz ca sta jos mai mult de sapte minute),irascbilia(in caz ca cineva o scoate din pepeni),enervamta(cand Eric bea si/sau fumeaza),dura(cand stie ca trebuie sa rezolve ceva) si altruista(cand e vorba de cineva ranit).


Family members:
Corbett Stackhouse - tata(mort)
Michelle Stackhouse - mama(moarta)
Adele Stackhouse-bunica(moarta)
Jason Stackhouse-frate
Restul familiei este necunoscuta pentru ea.
___________________________

And last but not least, the history
Sookie Stackhouse s-a nascut intr-o familie din SUA,mai precis Bon Temps,Louisana.Aceasta a trait bine pana la varsta de 10 ani,cand afla ca este vrajitoare datorita bunicii la care a tinut foarte mult.Se muta in Londra cu cinci zile inainte de plecare la Hogwarts.Este sortata la Viperini si nu spune colegilor sai de casa ca are parinti Incuiati.In primul ei Craciun ca si vrajitoare,i se intampla un lucru cumplit,care o va marca pentru tot restul vietii ei.In dimineata de Ajun,coboara pentru a lua micul-dejun si,intrand in bucatarie,vede cum cei doi parinti ai ei le sunt taiate capetele.Aceasta ramane socata,iar atacatorul fuge.Ea si Jason se muta in casa bunicii Adele.Participia la batalia de la Hogwarts de partea Ordinului Phoenix,fiind in anul cinci.Se orienteaza inspre o cariera de profesor,dar se angajeaza la Minister.La varsta de 22 ani,pierde din nou pe cineva drag din familie,adica pe bunica sa,ucisa de acelasi ucigas care a ucis si parintii sai,lucru care a determinat-o sa il supraprotejeze pe fratele ei mai mic,Jason.Acum,este intr-o relatie cu Eric Cartman si locuieste in Londra cu el.

____________________________

Alias:
Diana(porecla Deina)

Age:
13

Rp simple:
Citat :
Ofta si se aseza langa Eric inca simtind cum ii tremura picioarele.Nu il atinse,dar se aseza aproape de el.Lua telecomanda de pe noptiera si deschise TV-ul,in speranta unor vesti despre Jason.Se uita la stiri si,din pacate pentru ea,nici o veste.Inchise TV-ul si se ridica,mergand inspre sifonier.Se uita dupa paltonul sau vechi,primit de la bunica sa acum cincisprezece ani.Il gasi si il lua pe ea.Merse in camera in care Eric statea tolanit si se uita la o comedie.Il privi furioasa si tipa:
-CUM POTI FI ATAT DE CALM?!scapand o injuratura intre "cum" si "poti".
Iesi din camera,cu ochii in lacrimi si se incalta cu pantofii ei comozi de iarna,lua cheile masinii de pe cuier si iesi val-vartej pe usa.Cand ajunse la lift,se auzi usa apartamentului ei decshizandu-se.


Ultima editare efectuata de catre Sookie Stackhouse in Sam Mar 02, 2013 8:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

Sookie Stackhouse Empty
MesajSubiect: Re: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse EmptySam Mar 02, 2013 3:07 am

uhm, eu ma ocup de lista de fc-uri si se pare ca nu ai consultat topicul cu "face claim" , caci Anna Paquin e luata de Anne Mariah. imi pare rau, dar trebuie sa-l schimbi, nu se accepta clone pe forum. Very Happy
Sus In jos
Sookie Stackhouse
Adult
Adult
Sookie Stackhouse


Mesaje : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/03/2013
Varsta : 42

Sookie Stackhouse Empty
MesajSubiect: Re: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse EmptySam Mar 02, 2013 7:51 am

Am vorbit cu Anne Mariah si a spus ca nu mai revine pe forum Laughing si ca imi da mie pe Anna Paquin. Very Happy
Sus In jos
Alysa N. Phoenix
Adult
Adult
Alysa N. Phoenix


Mesaje : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2013

Sookie Stackhouse Empty
MesajSubiect: Re: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse EmptySam Mar 02, 2013 7:52 am

Defapt si de drept Anne a fost banata, nu mai are cum sa revina, deci da o sa iei tu actrita.
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
Heather Snow


Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 29

Sookie Stackhouse Empty
MesajSubiect: Re: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse EmptySam Mar 02, 2013 8:06 am

Personaj acceptat!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sookie Stackhouse Empty
MesajSubiect: Re: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse Empty

Sus In jos
 
Sookie Stackhouse
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts's Army :: Personaje :: Personaje Acceptate-
Mergi direct la: