Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Snowman.[privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Feb 01, 2013 12:08 am

-Whatever. Mersi, dar sa sti ca nu o sa te irt pt ca ai aruncat cu bulgari in mine. Incepu sa arunce cu zapada in Xan.In nimeri chiar in cap. Era plin de zapada.
-Sir Riddle, Whattup? se duse catre el si incepu sa rada.
-Ce fata ai! Laughing se uita la fata sa inzapezita arata ataaaaaat de dragut cu zapada pe fata.
Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Feb 01, 2013 12:03 pm

-A,da?Deci ai tupeu aaa?Vrei sa mananci zapada?E destul cat sa-ti iei portia zilnica de apa.
Scose limba si o rpivi in ochi.Dadu din cap si inchise ochii.Statea acolo ca un prost.Apoi ranji...deschise ochii si o naga in zapada.
-Na,uite...iti place?zise el prapadindu-se de ras datorita faptului ca arata ca un zombie.Parca esti zombie bai!continua el razand in hohote si cu lacrimi.
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Feb 01, 2013 12:12 pm

-Pfffuii nenorocitule! PIEI! si sari pe el si il tranti in zapada.
-CUM ITI PARMITI TU SA DAI INTR-O DOMNISOARA INOCENTA SI FARA APARARE CA MINE?! spuse si incepu sa rada in hohote. Apoi incepu sa se joace cu parul lui Xan.
-Stii tu ce bine iti sta cu parul plin de zapada?
Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Feb 01, 2013 12:31 pm

Rase din nou si se lasa pe spate.Privi cerul...se vedea soarele.Un sentiment placut de dragoste frateasca fata de Hellen.Isi intoarse privirea catre magazinul de vizavi de aceea bucata de pamant acoperita de zapada,acum imprastiata peste tot.Se ridica iin genunchi si fara sa o priveasca pe Hellen zise:
-Am auzit ca ai o tema lunga la Transfigurare si maine e urmatoarea ora.Daca vrei ti-o fac eu.Nu am ce face.
O privi in ochi si dadu din umeri.
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Feb 01, 2013 12:38 pm

-Nu mersi am facut-o cu Dab si Anne, anyway care e treaba cu Garret Weasley ala? adica se poarta ca un incuiat, tooooata vacanta mi-am dorit sa il calce un autobuz incuiat. Vise frumoase vise. spuse ea gandindu-se la faptul ca trebuia sa duca cartea despre Animagi la biblioteca.

Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptySam Feb 02, 2013 12:31 pm

-Garret?Ah e doar neinteles.E un om bun...desi are idei uneor mai nebune si mai neobisnuite care pot sa fie folosite impotriva lui daca comite o crima sau mai rau foloseste Magie Neagra in fata Incuiatilor.
Dadu din umeri si casca lung,ridicandu-se.
-Hai sa ne mai plimbam.Nu am stare pur si simplu sa stau si sa lenevesc.
Xan ii zambi si o ridica pe fata in picioare.
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptySam Feb 02, 2013 12:37 pm

-Nebun da da este, neinteles asta sa o spui cui o crede a spus si a inceput sa se strambe Va dau 1000 de pagini de scris doar pt ca sunt un nenorocit fara creier
-Anyway, crezi ca putem trece pe la Lorzii Mierii? Am pofta de ceva dulce. poate o broscuta de ciocolata? Maybe Mergea si se uita in jur admirand zapada.
Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptySam Feb 02, 2013 12:52 pm

Isi dadu ochii peste cap.Si el era ca si Garret...considerat nebun,neinteles,crezut malefic.
-Da,da.Hai sa mergem.Apropo,tu ce carduri ai colectionat?Eu am o colectie de carduri impresionanta.zise el mandru.
Si ii enumera cartile pe care le avea:aproape patruzeci.Era mandru de ele.Ajunsi la Lorzii Mierii,intrara si cumparara vreo trei broscute fiecare.
-Uite!Eu l-am nimerit pe Merlin,Potter si...uu!Unul nou:Circe.Tu ce ai primit?
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyDum Feb 03, 2013 1:29 am

-Eu am nimerit Helga Hufflepuff, am in jur de 4 din astea, Potter si Omg l-am nimerit pe Mopsus.Yay. spuse ea si incepu sa se strambe. Se uita in jur erau multi colegi de la Hogwarts prin jur. Le facu cu mana unora.
-Deci unde ai vrea sa mai mergem?Eu una n-am nici o idee.
Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyDum Feb 03, 2013 8:09 am

Ridica din umeri si incepu sa se plimbe aiurea,cu mainile in buzunar si fluierand un anume cantec.
-Nu imi pasa...vreau dor sa ma plimb.Pur si simplu.
Scoase din rucascul pe care-l purta cu el o carte mica si groasa,incepand sa citeasca.Pe coperta scria cu litere mici si verzi:Subteran.Isi dadu o palma peste fata.Nu citea..caci nu putea citi de acum fara ochelari.
-Nu te razi daca iti arat ceva,nu?zice el timid.
Scoase niste ochelari cu rama alba din rucasc si si-i puse pe ochi.
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyDum Feb 03, 2013 8:23 am

-Sa sti ca nu arati PREA rau cu ochelari. zise ea zambind.Si eu port ochelari, si arat penibil, cica ar trebui sa-i port, ar trebui.Nu ii am la mine (Doamne fereste!) insa cu siguranta o sa-ti arat cum arat cu ochelari. Anyway despre ce citesti?
Sus In jos
Xan Riddle
Anul IV
Anul IV
Xan Riddle


Mesaje : 223
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/11/2012
Varsta : 26

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Mar 08, 2013 6:43 am

Buzele sale se arcuira intr-un zambet amuzat si se opri,dandu-is jos ochelarii de pe ochi.Se uita rautacios la Hellen si ii puse ohcelarii pe ochelarii pe ochi.Se indeparta putin si acesta incepu sa rada in hohote.
-Arati asa de ciudat!Parca esti alta persoana!Spus el printre rasete.
Merse in fata ei si ii lua ochelarii de pe ochi,inca chicotind.
Sus In jos
http://hogwarts-in-tardis.forumer.ro/
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 EmptyVin Mar 08, 2013 6:52 am

Pe bune? Eu sincer cred ca sunt aceiasi... am spus razand Paaaai ce ai vrea sa mai facem? Ziua e lunga si e dea abia dupa-amiaza. vrei sa ne intoarcem la Scoala? ma tot uitam in jur, de parca stiam ca ceva urma sa se intample, blah blha, aiureli total bullshit. u ma cam plictisesc, oricum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Snowman.[privat]   Snowman.[privat] - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Snowman.[privat]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]
» You will die bitch [privat]
»  All the lovers(Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: