Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 I have nuffin better to do

In jos 
+5
Xan Riddle
Katherine Pierce
Liselotte van Korn
Damon Salvatore
Hellen Homeskillet
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 8:31 am

  • Simti cum i se urca sangele in cap cand il auzi pe handicapatul de Damon comentand, asa ca ii arse o palma peste fata, aproape darmandu-l din picioare.
    - Poate iti dau acum niste fantezii de zbori prin raft !! ii spuse furioasa, dandu-si ochii peste cap. Exact asta mai lipsea, iar ajunsese subiectul tuturor barfelor, si ea, si Adrian, mai bine de atat nici ca se putea. Mai lipsea sa se afle si faza de la lac si gata, le patise pe toate ! Ma mir ca nu au inceput iar cu Deborah Ivashkov... isi dadu ea ochii peste cap, vizibil suparata. Desi trebuia sa recunoasca..suna al naibii de bine.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 8:35 am

De ce trebuie sa aduci mereu vorba de Xan? am spsu inchizand cartea. Adica, aaa, e o pisibilitate Xan nu era genul razbunator, cine stie ce "copil" din I an i-a vazut impreuna si s-a dus repede cu para prin scoala. daca ar fi sa votam eu cred ca e vina Annei adica, ii plce sa enerveze lumea, de obicei si mi-am intors privirea spre Katherine.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 8:40 am

scuze Bo, nu stiam ca e "secret" nici nu era, ce secret e ala pe care il tie toata lumea. Oricum la cum curg barfele pe aici pana maine sta si toata scoala si tot Hogsmeade-ul pe bune de ce ar vrea sa ascunda asta? adica if they love eachother...Draga mea Hellen ma doare pana in fund de Xan, insa ma gandeam adica dupa ce Bo l-a parasit pai, nu e logic ca vrea sa se razbune?
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 8:43 am

  • - Come oooooon! It's not a big deal, nu e mare chestie ca stie toata lumea ! Vorba lui Hellen, acum toata lumea stie ca e al tau, nimeni nu va indrazni sa puna mana! zice el foarte relaxat si degajat, dand din umeri. Deja si-o imagina pe Bo dandu-le cu capul de zid pe tipele care se dadeau la Adrian, fara mila, si trebuia sa recunoasca faptul ca erau niste imagini pentru care ar fi dat si bani ca sa le vada. =]]
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 8:50 am

  • Toata lumea tipa si facea ca toti dracii asa ca am mers frumusel la un raft, am luat o carte grea si mare si am dat cu ea de masa lasandu-se liniste si bine inteles ca toata lumea se uita la mine.
    Luca, nu mai tipa in biblioteca, ia-ti chestia din fata mea, dute si tragei-o in baie, nu ma itereseaza unde, dar nu aici. Deborah, sti ca te iubesc si ca esti prietena mea foarte buna dar daca mai tipi odata, sa vezi ce fantezi o sa ai cu mine in timp ce zbori pe geam. Damon, lasa dracului copii in pace si nu-i mai face sa tipe unii la atlii ca niste idioti.ii zic eu ultima parte mai tare. Imi intorc privirea spre Hellen...abtinandu-ma parca sa nu-i trag o palma.Fetita, chiar nu-mi pasa de tine si Xan, cum stati, in ce pozitie vrei sa stai capra, 69, misionar, etc. Doar dute odata, si lasa-ne pe noi in pace inainte sa fim nevoiti sa bagam cutitul in gatul tau pentru ca esti chiar foarte enervanta.ii spun eu zambind sadic si ii privesc pe fiecare in parte.
Sus In jos
Luca Lestrange
Anul I
Anul I
Luca Lestrange


Mesaje : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 27

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 8:57 am

Hellen si-o va trage cu o singura persoana, adica cu mine ca sa nu va ganditi la retardatu' de Xan prostu' se uita la Kat cum tipa la noi da notat "Cand tipa Kat faci ce spune ea nu comentezi altfel ai dat de dracu. Nu vreeeeeeau sa i-o trag, acum, las-o sa citeasca biata fata, intelectuala dracu, si nu iti face griji daca mai comenteaza ii trag doua palme de nu se mai scoala.
Sus In jos
Hellen Homeskillet
Anul II
Anul II
Hellen Homeskillet


Mesaje : 84
Reputatie : 2
Data de inscriere : 20/01/2013
Varsta : 24

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 9:01 am

Sa ii tragi lu' ma-ta doua palme! am zis enervata Am inteles din prima: Nu mai fac galagie si nu mai vorbes despre Xan. am deschis din nou cartea si am inceput sa citesc si sa imi i-au notite. Nu era vina mea a venit repede Luca cu "tam-tam-ul" lui sa imi faca mie probleme prostu' dracu.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 9:01 am

  • - Everybody needs to relax and have sex! zice el foarte degajat si toate privirile se indreptara spre el. - Ahhhhh...exprimare gresita ! Nu in grup, fiecare cu perechea lui...Doamne, dar repede ati sarit! dadu el din umeri, ciufulindu-si parul negru si bogat. Babe, singura care urla acum, esti tu...deci care e problema, ai "nevoie" de mine? ranji el cu toti dintii sclipitor.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 10:07 am

  • L-am privit urat si i-am facut semn sa stea jos.
    In sfarsit...e liniste.spun eu multumita si mai calma.
    Am dus linistita cartea la locul ei si dupa m-am intors asezandu-ma cu fundul pe pervaz si privindu-i pe fiecare cum se calmau.
    Nu primesti sex o luna.ii spun lui Damon zambind dulce.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 EmptyVin Mar 01, 2013 12:27 pm

  • - O LUNA!? Dar de ce ?! Eu voiam sa te fac fericita... isi dadu el ochii peste cap nemultumit, dandu-si ochii peste cap. Tu tot o cauti pe aia cu violul, las' ca stiu eu ! se incrunta el, incrucisandu-si bratele sub piept si uitandu-se atent la chipul lui Katherine, incercand sa vada daca vorbeste serios.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I have nuffin better to do   I have nuffin better to do - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
I have nuffin better to do
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Hogwarts :: Biblioteca-
Mergi direct la: