Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 You, idiot!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Heather Snow
Director
Director
Heather Snow


Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 29

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyDum Dec 16, 2012 1:18 pm

Cretin, este mai cretin decat mi-am putut imagina vreodata. Lucrurile pe care tocmai le-a spus, au fost dure si se vede clar ca buna ziua ca ii place, ca ii place sa ma vada asa.
Imi desprind mana care era pe perete si ii trag una cat sa ma tina minte.
-Esti un asa nenorocit.
Ii scuip cuvintele privindu-l mai rece ca niciodata, nu, nu sunt a lui si nu voi fi nicidata si asta sa ii intre bine in cap.
-Acum asculta-ma bine macho, nu sunt a ta si nu voi fi niciodata, capichi?
Il imping cu toata forta mea de langa mine si ma departez cat pot de mult. Acum mai mult ca niciodata cred ca a fost o mare greseala sa ma incurc cu el, cum am putut fi atat de proasta?
Pufnesc si il privesc urat, ce dracu mai face aici? Sa iasa si sa ma lase in pace este tot ce am nevoie.
-Acum iesi dracului de aici, nu ai nici un drept sa mai stai pe aici asa ca usa este chiar in fata ta.
Sus In jos
Aleksander Crowford
Adult
Adult
Aleksander Crowford


Mesaje : 44
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 38

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 12:28 am

Zambi rautacios si se apropie iar de ea. Nu suporta ca cineva sa il plesneasca si facea urat mai tot timpul, dar il amuza.
O prinse de brat, intorcand-o cu spatele la el si o lipi cu fata la perete, tragand de roba acesteia.
-Esti sigura? Nu mi-ar fi greu sa te violez.ii sopti la ureche pe un ton senzual si pervers.
Era un nenorocit stia si el, nu mai avea nevoie de alte complimente. Daca credea ca cuvintele ei il raneau, se insela amarnic.
-O sa o iau ca pe un compliment. Si nu am chef sa plec iubito, stau mult prea bine si tu imi oferi o priveliste superba.spuse razand.
O intoarse spre el, privindu-i corpul si un alt zambet ii aparu pe chip. Isi abtinu orice impuls sa o sarute.
Mai bine il credea un nenorocit, decat sa ii vada adevarata latura. Era mai rau de atat si nu prea punea la suflet, orice zicea lumea despre el.
-Crezi toate zvonurile despre mine? Pacat, te credeam mai desteapta de atat frumoaso, dar m-am inselat.spuse dand din umeri si zambi, scapand-o de roba lasand-o in lenjerie in fata lui.
-Ai fi buna te o tura, dar nu prea am chef de tine. Spuse si o prinse de barbie.
O saruta incet, dar brutal in acelasi timp tinand-o de maini.
-Data viitoare nu mai da, ca fac urat.spuse.
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
Heather Snow


Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 29

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 1:26 am

Cand am zis ca e cretin nu m-am insellat absolut deloc. Nu pot sa neg acum chiar sunt speriata dar nu o sa las asta sa se vada. E doar un nemernc si asa o sa ramana toata viata lui indiferent de cate femei trec prin viata lui.
In momentul in care am simtit peretele corpul meu s-a arcuit din cauza racelii lui.
Nu pot sa cred ca mi-a safsiat pur si simplu hainele. L-am privit in ochi cu cea mai mare ura pe care pot sa o detin pentru cineva. Sarutul lui brutal nu a intarziat sa apara, iar atunci mi-am pierdut toata ratiunea scancind si ladandu-ma in voia lui, insa doar pentru cateva secunde.
Palma mea face din nou contact cu obrazul lui odata si nu ma pot abtine.
-Asta a fost ca sa vezi cat de desteapta sunt, iar asta-ii trag inca o palma privindu-l urat- este pentru tot ce mi-ai facut nemernicule.
Sus In jos
Aleksander Crowford
Adult
Adult
Aleksander Crowford


Mesaje : 44
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 38

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 5:46 am

Incepuse sa rada cand aceasta il plesni si o prinse calm de mana privind-o cu o raceala iesita din comun.
-Si tu chiar crezi ca o palma rezolva tot? Intreba plictisit.
Sopti ceva, imobilizand-o cu o vraja si zambi in coltul gurii privind-o. Era in lenjerie in fata lui, si nu putea spune ca arata rau. Se mintea singur.
-Nu am zis ca nu esti desteapta, dar tot mi-ai cazut usor in plasa. Se pare ca orice femeie cu care te porti frumos , iti cade in brate.spuse razand.
O privea calm. Nu mai putea vorbi din cauza lui si chiar nu ii pasa acum de asta, avea treburi mai importante acum.
-Deeci, sa vedem. Spuse ducandu-si degetele la barbie. As putea sa iti fac orice si nimeni sa nu auda si apoi sa te fac sa uiti de mine.spuse ganditor.
Nu era o idee rea, dar vroia sa o sperie doar, sa ii arate cat de nenorocit poate fi defapt. Nu ii era greu sa faca nici cum.
Ofta iar, si continua sa o privea
sca in ochi, prinzand-o de barbie privind-o in ochi.
-Pot fi un mare nenorocit, dar prefer sa nu iti fac nimic. Nu sunt violator, desi ai merita pentru palmele alea, mai ales ca nu ti-am facut nimic si legat de sarut, ei bine mi-ai raspuns destul de repede.
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
Heather Snow


Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 29

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 5:57 am

Ahh blestemat sa imi fie corpul care raspunde asa de bine la tot ce imi face si blestemat sa fie si el ca m-a legat cu vraja aia. Are noroc ca nu pot sa vorbesc ca i-as fi zis eu ceva de dulce acum, cat sa ii ajunga un an intreg.
Il privesc fara sa zic nimic si asta ma enerveaza, imi simt lacrimile in colturile ochilor si numai de a naibii nu o sa le las sa curga, nu o sa ii dau sarisfactia asta.
Da i-am cazut in plasa asa cum zice el, insa nu o cersesc atentia lui cum fac altele, nici macar nu imi trece prin minte.
A naibii vraja chiar nu ma lasa sa fac nimic, doar pur si simplu stau si ma uit in alta parte numai la el nu.
Sus In jos
Aleksander Crowford
Adult
Adult
Aleksander Crowford


Mesaje : 44
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 38

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 6:13 am

Privi lacrimile acesteia. Chiar daca nu le lasa sa cada, se vedea ca vroia sa planga. Pentru prima data simtea vinovatia.
Ii dadu drumul din acea vraja si luase roba de jos oftand.
O acoperi calm cu roba si se lasa pe vine in fata ei, ridicandu-i privirea spre el.
O privea bland si sincer pentru prima data isi musca buzele si ofta.
-Imi pare rau...nu trebuia sa fie asa.spuse.
Se ridica de langa ea si isi baga mainile in buzunare. Ii venea sa se sinucida acum. Isi dadea seama cat de mult era ranit de trecut si toate cele.
Iesi din camera ei rapid, incepand sa coboare scarile. Nu stia unde mergea, sau ce avea sa faca acum.
Se simtea vinovat pentru prima data, dar nu ii mai pasa acum. Nu avea ce sa faca, tanara il ura deja .
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
Heather Snow


Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 29

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 7:19 am

Am ramas acolo pe podea acoperita fiind doar cu roba care mirosea atat de puternic a el, parfumul lui atat de strident a ramas in roba si asta ma face sa vreau sa plang si mai tare.
Las lacrimile sa cada insfarsit dupa ce pleaca si ma intind pe podeaua rece strangandu-mi corpul exact ca un covrig. Corpul mi se zguduie de suspine, dar nu imi pasa, niciodata nu mi-a pasat de asta. As fi vrut sa fug dupa el, sa il intreb de ce dracului imi face asta.
Dar nu mai am putere, nu mai putere sa lupt, si cu atat mai mult sa lupt cu sentimentele atat de intense din inima mea.
-De ce?
Mi-am soptit in intunericul camerei, podeaua rece mai mult ca sigur mi-a inrosit pielea, imi este frig, nu am putere sa ma ridic si nici nu vreau, vreau doar sa stau si sa sufar noaptea asta, sa ma doara acum tot ce a facut, pentru ca nu vreau sa mai sufar din cauza lui dupa noaptea asta, vreau doar sa il uit si atat. Sa fie doar o vaga amintire uitata undeva in coltul inimii mele.
Sus In jos
Aleksander Crowford
Adult
Adult
Aleksander Crowford


Mesaje : 44
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 38

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 7:33 am

Ofta incet. Se simtea al naibii de rau si toate cele. Dadu cu pumnul in perete, nervos nestiind ce sa zica sau ce sa faca.
Marai fiind cu sange pe mana si ofta. Nu avea chef sa se bandajeze, asa ca merse inapoi spre camera ei.
Presimtea ca o va gasi la fel, intinsa pe podea si plangand ca o nebuna.
O lua in brate, fara sa zica ceva si ofta incet.
- Nu intreba.spuse.
O inveli si ofta incet nestiind ce sa zica acum.
-Ar trebui sa stai calma si sa nu mai plangi deloc.spuse mangaindu-i usor obrazul. Stiu sunt nenorocit si ma urasti si toate cele.continua oftand.
Era , ei bine se simtea ca dracu si nu mai stia ce sa zica acum. Chiar nu mai avea ce sa zica , incerca sa se comporte normal odata.
Sus In jos
Heather Snow
Director
Director
Heather Snow


Mesaje : 338
Reputatie : 6
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 29

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 1:22 pm

Nu am puterea sa mai fac nimic, nu am puterea sa il indepartez de mine asa ca ma multumesc doar sa ma scufund in asternuturi si sa continui sa las lacrimile sa cada.
Nu mai suport, jur ca nu mai suport ca nu mai pot sa tin in mine. Totul s-a adunat atat amar de vreme in sufletul meu iar acum rabufnesc si simt ca nu mai pot sa ma opresc.
-De..de ce te-ai intors?
Am reusit pana la urma sa articulez cuvintele ca sa ii pun o intrebare ca asta. Doar ca vreau sa stiu de ce s-a intors, parca i-am zis ca vreau sa plece, sa dispara din viata mea odata pentru totdeauna.
Sus In jos
Aleksander Crowford
Adult
Adult
Aleksander Crowford


Mesaje : 44
Reputatie : 2
Data de inscriere : 22/11/2012
Varsta : 38

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Dec 17, 2012 1:31 pm

Isi dadu ochii peste cap si o inveli cat sa nu ii mai fie frig , stand langa ea calm.
- Ca nu sunt atat de nenorocit, si am fost un mare badaran.spuse oftand.
Nu a vrut sa fie chiar asa, dar reactiona urat la nervi si stia ca ea niciodata nu va fi pe vreo lista de-a lui.
-Nu vei fi niciodata pe vreo lista sa stiii... Esti speciala si eu am fost un dobitoc.continua pe acel ton calm.
Rar recunostea ca era dobitoc, badaran si asa mai departe. Foarte speciala trebuia sa fie persoana la care sa recunoasca.
-Ai tot dreptul sa ma urasti . Murmura.
Sus In jos
Deborah Lovegood
Sef de Casa
Sef de Casa
Deborah Lovegood


Mesaje : 1000
Reputatie : 9
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 28

You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 EmptyLun Mar 04, 2013 4:14 am

TOPIC CLOSED
Heather Snow - 520 galeoni
Aleksander Crowford - 520 galeoni
Sus In jos
Continut sponsorizat





You, idiot!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You, idiot!    You, idiot!  - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
You, idiot!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Azkaban-
Mergi direct la: