Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 The war is coming !

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 10:55 am

  • Meghan privi tatuajul de la insemnul Devoratorilor, secretele tot ieseau la iveala odata si odata. Insa secretul asta era stric problema lui Jane si a lui Leloush, pe care probabil aveau sa o rezolve mai incolo. Isi intoarse privirea catre Jane si aprecie faptul ca tanara chiar voia sa rezolve situatia, chiar daca nu avea de ales.
    -Deci? Am stabilit?
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
Kol R. Mikaelson


Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 10:59 am

  • - Cred ca cu asta ar fi trebuit sa incepi ! Asa nu ne mai invarteam in jurul cozii...bun. Acum tot ce trebuie sa speram e ca...vom putea sa ajungem sa vorbim cu restul Devoratorilor inainte ca Mikael sa banuiasca ceva... incepu el sa zica, chiar atunci auzi nise pasi in spatele lui. Ingheta cand simti o mana pe umar, urmat de rasul acela specific, care baga frica in toata lumea, chiar si in cei mai infricati.
    - Chiar ma intrebam cand veti ajunge la un acord, ranji Mikael pe un ton destul de amuzat, avand acelasi zambet ca a lui Kol. ridicand din sprancene.The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_m9e4b8d5lq1rx607oo1_500

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:04 am

Atunci cand un alt barbat, mai in varsta, se apropie de ei, Jane ridica o spranceana, nebanuind nimic la inceput. Insa auzindu-i rasul de-a dreptul malefic si vorbele amuzate, nu se mai gandi nici la ce vor zice cei doi noi 'amici, nici la cum va reactiona Leloush. Cu un ranjet rece pe buze, unul care amintea chiar de Voldemort, se apropie de el, privindu-l cu ochi stransi, ca de sarpe veninos.
- Mikael, sa inteleg? Nu am avut onoarea, rosti sarcastic.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:08 am

  • Ingheta in momentul in care il vazu pe Mikael in spatele lui Kol. In tot acest timp auzise ce vorbisera ei, deci planul se ducea naibi numai decat. Stranse din maxilar si isi facu degetele pumn in momentul in care auzi rasul sarcastic. Asculta cu atentie vorbele lui Jane si isi zise in gand "Nici sa nu-ti doresti sa faci cunostiinta", insa inevitabilul se intampla si probabil Mikael avea mai multi asi in maneca decat trebuia. Isi incrucisa bratele la piept ridicand barbia, sigur avea sa vina un discurs lung..lung, din partea lui Mikael.
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
Kol R. Mikaelson


Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:13 am

  • - Wrong, blondie, wrong! We met before...when you were a child! zambi Mikael acru, nelasandu-se impresionat de pustoaica lui Voldemort.
    Se uita spre Leloush cu interes, de parca il cunostea de undeva. Facand abstractie de ceilalti 3, chiar si prorpriul fiu isi indrepta privirea necrutatoare spre el.

    - Nobody cares about you anymore, boy! i se adresa, semn ca Leloush facuse ceva in trecut cel mai probabil.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_m0fk9rgmfU1qjsk0wo1_250
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:17 am

Blondina isi ingusta ochii parca si mai mult, vazand ca Mikael o trata cu amuzament, ca pe un copil sau ca pe o blonduta natanga. Isi intoarse atentia insa spre felul in care acesta i se adresa lui Leloush si simti ca i se pune un nod in gat. Era furioasa pe baiat, dar el era inca in tabara lor... Cel putin asa presupunea.
- Lasa-l in pace, spuse scurt, incrucisandu-si bratele sub piept. Nu ai nicio treaba cu el, problema ta e cu mine.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:20 am

  • Curajoasa fata, insa degeaba. Mikael cand ataca, ataca ori pe toti ori pe niciunul sau mai bine zis, ataca fara sa clipeasca din ochi. Se incrunta cand observa ceva stralucitor pe jos in spatele lui Mikael, probabil ii cazuse. Nu parea ceva care gaseai la orice colt de strada, Meghan ii facu semn din priviri lui Kol sa se uita in partea cealalta discret, orice era de ajutor sa-l aiba la mana pe Mikael.
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
Kol R. Mikaelson


Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:23 am

  • - You're wrong again, blondie ! He's more involved in this even than you know, chicoti rece Mikael, privindu-l fix pe Leloush.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_matqg7Xcly1rxtype
    - Defapt el chiar avea un viitor stralucit...aceea rautate pura, malefica, poate dusa mai mult la extrem decat a avut insusi Tom Riddle...pana l-ai inmuiat tu, si a redevenit un nimic, stramba acesta din buze.


Ultima editare efectuata de catre Kol Mikaelson in Joi Feb 28, 2013 11:35 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:26 am

Se posta in fata lui Mikael, astfel incat acesta sa nu ajunga la Leloush decat trecand de ea mai intai. Nu ii placea sa se vorbeasca despre ea ca si cum l-ar fi stricat pe Leloush, cand nu era deloc asa. Plus ca nu avea idee de unde stia tipul asta ce era intre ei doi.
- Vorbesti cam mult despre Tom Riddle decat e pe gustul meu, zic sa o lasi mai moale, vorbi, enervant de relaxata, desi statea la doar cativa centimetri de el. Cat despre el, eu nu i-am facut nimic, habar nu am despre ce vorbesti.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:28 am

  • Se incrunta, asa zisa batalie era acum intre Mikael si Jane, insa se pare ca lui Mikael ii placea sa joace murdar. El insusi era o persoana "muradara" in sensul ca pe unde mergea distrugea tot in calea lui, fara sa lase pe cineva in urma sau ramasite. Meghan, intr-un moment de neatentie al lui Mikael in timp ce el se harjonea cu Jane, cu ajutorul unei vraji facu ca medalionul acela in forma de..in forma de semnul Devoratorilor?! sa vina in mana ei la spate. Il baga in buzunarul din spate al blugilor, privind actiunea.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:39 am

  • - You don't know anything about me or about my evilness! racni Leloush, maraind si privindu-l cu irisii sai acum parca lipsiti de viata. Vocea lui suna duna, accentul nemtesc revenind. O dadu pe Jane in laturi, bland, nu ca si cum ar fi impins-o si il prinse pe Mikael de guler.
    Felul cum arata insa, nu-l ajuta prea mult...era destul de tras la fata, cu cearcane, aratand bolnav, atat de 'damaged'. Nici nu era de mirare la cat de putin dormise in ultimul timp.

    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_mimkc1NBKO1r5zhfco3_250
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:43 am

Jane se incrunta atunci cand baiatul o dadu usor la o parte. Poate la ea, Mikael ar fi avut o oarecare retinere, dar era sigura ca fata in fata cu el putea face orice, fapt care nu o bucura deloc, oricat de suparata ar fi fost pe el. Ii privi pe amandoi aparent calma, desi ochii ei erau acum intunecati, si nu limpezi ca alta data.
- Leloush, inceteaza! exclama, stiind ca nu asta era modul in care aveau sa rezolve asta.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 11:48 am

  • Tresari cand Leloush il lua de gat pe Mikael, poate ca aveau conturi nereglate insa acum nu era timp de asta. Meghan isi incrucisa bratele la piept, trebuia sa gandeasca repede repede repede. Bang! O idee ii veni in minte, insa trebuia sa se prefaca atat de bine..incat si ceilalti sa creada asta. Cu ajutorul unei vraji mintale il lua pe Leloush de pe Mikael si ajunse in dreptul lui, zicand:
    -Ce zici de o persoana noua in "echipaj"? Murmura ea privindu-l fix, zambind in coltul gurii
.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:00 pm

  • - Don't tell me what to do, God Dammit!mormai el, dandu-si ochii peste cap, avand o figura jignita.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_mimkc1NBKO1r5zhfco5_250
    - Ar fi fost o oferta destul de tentanta, Miss Sunshine, pacat ca..deja mi-ai tradat increderea. Imi vreau medalionul inapoi. murmura sec, intinzand mana spre ea.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_matqgyRtYu1rxtype
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:06 pm

Jane se uita la el cu buzele intredeschise, incapabila parca sa mai spuna ceva. Deci dupa ce ca o mintise in legatura cu trecutul lui, dupa ce ca o acuzase de anumite lucruri desi el era care continua sa ascunda adevarul, tot el se supara pe ea? Aproba lent din cap, vazandu-se clar ca era suparata si dezamagita.
- Okay. It's good for me, raspunse sec, dupa care se intoarse cu spatele la toti patru si dadu sa plece, fara ca macar sa o mai intereseze de Mikael la momentul actual. Putea sa se ocupe de el mai tarziu, sau cel putin asa credea ea, ca nu o va opri.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:09 pm

  • La dracu! Acum, trebuia sa de-a tot ce era mai bun din ea. Scoase medalionul si il puse in fata lui Mikael insa il retrase rapid cand acesta vru sa il ia. Zambi nonsalant si isi ridica barbia in sus putin, zicand:
    -Ma iei de partea ta si primesti medalionul, altfel..goodbye necklace! Spuse ea, desi aplicase o vraja pe el astfel incat daca ajunge in mainile altcuiva sa-l arda, iar in mainile ei sa fie in siguranta. Forma un foc mic langa a si puse medalionul deasupra, continuand:
    -Astept, altfel se duce..si nu incerca sa-l iei, e singura vraja care un Devorator nu o poate face.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:14 pm

  • Leloush isi intoarse capul dupa Jane, fara sa zica insa inca nimic. Stia ca el era de vina si stia ca ii ascunsese multe lucruri, insa nu vrusese ca viperina sa cunoasca aceea parte atat de intunecata a sa.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_mimkc1NBKO1r5zhfco4_250
    Mikael dadu relaxat din umeri.
    - Listen, blondie...nu-m plac santajistii, dar medalionul acela... l-am scapat intentionat sa vad cine mi-l ia si daca mi-l returneaza. E un fals, asa ca poti face orice iti trece prin minte cu el !
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_matqj1a70O1rxtype
    Se intoarse apoi si ajunse din doar pasi in fata lui Jane, zambindu-i la fel de acru ca la inceput.

Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:20 pm

Jane se indeparta incet. Acum incepea sa inteleaga cum se simtise Leloush atunci cand aflase despre ea. Ea cel putin simtea ca omul de care se indragostise, singurul om pe care il iubise vreodata nu exista si fusese doar un vis, doar o proiectie a ei. Inghiti in sec, deja nemaiavand chef de replici amuzate sau tachinatoare. Tresari slab atunci cand Mikael aparu in fata ei si il privi plictisita, dandu-si ochii peste cap.
- Ce naiba mai vrei? intreba acru, dand sa treaca de el.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:28 pm

  • Inghiti in sec, bine..planul A nu mersese..planul B nici atat. Unde mama naibi era planul C? Lasa medalionul sa cada in foc si isi indrepta privirea catre Mikael si Jane. Surprinzator, amintirile ii venira in minte..avea exact aceeasi structura cu a barbatului care ii furase medalionul atunci. Meghan ramase incremenita, observa si rana de la gat care inca nu se vindecase..adica muscatura.
    -Stai..tot tu erai si in..casa aceea..darapanata doar ca..sub alta forma?! Si asta inseamna ca..medalionul original e la tine..si falsul e la mine ! Spuse ea privindu-l incruntata si in acelasi timp enervata.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:33 pm

  • Leloush se enerva si se duse dupa Mikael. Il prinse pur si simplu din nou de guler si ii dadu un pumn in mecla, intorcandu-i fata.
    - If you ever try to touch her, I will kill you ! ii spuse raspicat, privindu-l cu ura.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_mimkc1NBKO1r5zhfco8_250
    - Ahh, I love your entuziasm...and your evilness wich you were talking about! rase Mikael frecandu-si obrazul. Ah, blondie...you're smarter than I thought!
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:37 pm

Jane ofta adanc atunci cand Leloush se arunca pur si simplu la Mikael pentru ea. Desigur, gestul era foarte dragut, dar toata lumea trebuia sa se calmeze si sa discute problema, nu sa se arunce unii la altii. Isi freca fata cu o mana, dupa care isi trecu obosita o mana prin par.
- In regula, puteti sa va opriti cu totii? Vreau sa am o discutie doar cu Mikael, se poate? De fapt, trebuie. Iar voi faceti totul prea dificil, explica, fara sa se uite la nimeni.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 12:43 pm

  • Discutii? Cu omul asta nu se putea discuta, la el era ori fapte ori nimic. Insa poate tanara avea dreptate si il putea indupleca cu vreo discutie. Meghan aproba din cap, insa imediat dupa ce avea sa termine discutia, avea sa se bage si ea. Medalionul acela trebuia recuperat cu varf si indesat, nu o mai interesa mare lucru acuma in jur..ci ideea de a lua medalionul o acaparase cu totul.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 1:00 pm

  • - Nu poti sa ai incredere in el...poate vrea sa te omoare ! murmura el un lucru care putea oricum sa fie destul de evident.
    - Singurul cu ganduri distructive esti, tu, little boy...now my dear, let's go.. sopti Mikael, pe tonul sau impersonal si rece, avand insa o privire blanda. Isi puse mana pe umarul lui Jane si aparu cu ea in alt loc, in unul din conacurile sale ce pareau parasite.
    The war is coming ! - Pagina 2 Tumblr_matqlntcTN1rxtype


Ultima editare efectuata de catre Leloush Petrova in Joi Feb 28, 2013 1:05 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 1:03 pm

Jane se hotari sa ignore cuvintele lui Leloush. Nici macar nu mai stia daca vorbele lui insemnau ceva acum. Aproba din cap auzind vorbele lui Mikael. Atunci cand aparura in alta parte insa, mari ochii, pentru ca nu se asteptase la o Aparitie.
- Puteam sa vorbim si acolo, spuse scurt, nestiind deloc la ce sa se astepte. Ar fi fost mult mai bine daca Leloush, Kol si chiar si Meg ar fi fost acolo cu ea. Dar acum era singura, pe cont propriu.
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
Kol R. Mikaelson


Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 28, 2013 1:23 pm

Kol marii ochii cand vazu ca taica'su disparu cu tot cu fata Lordului. Asta nu avea sa se sfarseasca bine si el stia cel mai bine lucrul acesta. Ofta si veni langa Meg, lipindu-si buzele de fruntea ei, trecandu-si bland mana peste un umar. Nu stia daca ar fi trebuie sa-i caute pe cei 2 sau nu, fiindca era un fel de cauta acul in carul cu fan, acum ca el stia ca sunt pe urmele lor, Mikael sigur gasise o vraja ceva ca sa nu functioneze vestita vraja de localizare.

~~
Mikael isi misca mana in aer si in ea aparu un pahar de wiskey, pe care acesta il bau calm, lasandu-se jos, pe una din canapele in timp ce irisii sai identici identici cu ai lui Kol, diferiti doar la culoare o urmareau pe blondina. O astepta pe ea sa zica ceva, el nu voia sa-i spuna ceva anume, inca nu se gandise cum va manipula situatia ca sa fie in folosul lui. Oricum avea de gand sa se foloseasca de tanarul Petrova, pe care il putea santaja usor la cate secrete ii cunostea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The war is coming ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
The war is coming !
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Nocturn-
Mergi direct la: