Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 The war is coming !

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyJoi Feb 28, 2013 1:41 pm

Jane il privi, ridicand o spranceana atunci cand acesta pur si simplu isi bau taria, dupa care se lasa relaxat pe o canapea. Ramase exact acolo unde era, doar ca sa se intoarse astfel incat sa fie cu fata la el. Voia sa ii vaneze fiecare miscare, fiecare gest, fiecare cuvant gresit. Isi trecu o mana prin par, privindu-l rece.
- Ce vrei de fapt? Am auzit ceva de la ei, dar vreau sa aflu de la tine. Totul... murmura.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 12:40 am

  • Jane disparu cu Mikael exact ca o fantasma in noapte. Facu ochii mari, bine..asta nu era de bine! Se intoarse spre Kol in momentul in care ii simti prezenta, il saruta pe obraz scurt zambind catre el si apoi zise:
    -Bine.. Nu cred ca lui Jane ii convine sa fie singura acolo..cu Mikael, deci propuneri? Spuse ea inghitind in sec, ultimele cuvinte le spuse exact ...sau mai bine zis le accentua perfect de bine. Brusc simti ca pamantul se destrama...se destrama in trei parti, astfel incat niciunul nu puteau ajunge la altul, Meghan marii ochii privind-ul pe Kol ingrijorata....sigur era mana lui Mikael pentru a-i incetini. Ramase doar cu o bucata de pamant sub picioare, se uita in jos..era un gol imens.
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
Kol R. Mikaelson


Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:16 am

Kol marii ochii, ramanand nemiscat. Mda, Mikael intotdeauna aea 1000 de asi in maneca si reusea el intr-un fel sau altul sa ramana triumfator indiferent de cate cadavre lasa in spate...la propriu. Se uita insistent spre Leloush, intrebandu-l din priviri daca are vreo idee cum sa scape din incurcatura.
~~

- Nu are trebui sa ai deloc incredere in prietenul tau, blondie...tu ai vrut sa discuti cu mine, nu cu el, cu toate ca sunt atatea lucruri pe care sigur ti le va spune el in cele din urma...tot ce vreau este sa nu se uneasca Devoratorii, ii explica el calm, ramanand in loc. Da, de la Mikael nu puteai niciodata sa intelegi logica pe care o are si de ce isi doreste unele lucruri.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:21 am

Jane inghiti in sec, privind dintr-o data in jos, atunci cand Mikael aduse vorba de Leloush. Intr-adevar, trebuia sa aiba o discutie foarte serioasa cu acesta, dar ramanea de vazut cand avea ea sa fie capabila de un astfel de schimb. Auzind finalul afirmatiei acestuia insa, se incrunta confuza si il privi, ridicand o spranceana. Ea ramasese in picioare, desi el statea jos de la inceputul discutiei.
- Wow, stai putin... Tu NU doresti reunirea Devoratorilor? Pai nici noi nu vrem asta, deci care ar fi problema?
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:25 am

  • Se uita din nou in jos, insa isi ridica privirea din nou. Dadu un pas in spate si o bucata de pamant se duse in jos, nici macar nu se auzise..izbirea cu pamantul, ceea ce insemna ca era ..o groapa groaznic de mare. Ochii ii se marira, privea cand la Kol cand la Leloush..bagheta ei se afla pe partea cealalta, nu avea cum sa ajunga la ea. Respiratia ii devenea sacadata si bataile inimii tot mai intense.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:30 am

Leloush nici nu realiza cand se intamplasera toate astea, gandul ii statea la siguranta lui Jane si de acolo de unde era nu putea face nimic s-o apare de Mikael. Era in vrajitor puternic, poate chiar mai puternic decat tatal lui. Ofta si ochii sai devenira cu o idee mai negrii si totul reveni la normal fara ca macar acesta sa fi spus ceva cu voce tare.
~~

- Problema sta in felul urmator...Devoratorii vor sa se reuneasca cu orice pret si vor gasi un lider...daca tu-i refuzi...ei stiu destule despre tanarul Petrova incat sa-l oblige sa fie de partea lor...eu zic sa gasim o solutie, altfel...va trebui sa scap de micutul tau prieten! zice rece si necrutator.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:37 am

Inghiti in sec, pentru ca simtea ca era ceva putred la mijloc. Afirmatiile lui se contraziceau cu cele ale lui Kol si Meghan, asa ca Jane nici nu mai stia ce sa creada la momentul de fata. Isi trecu o mana prin par, dupa care isi incrucisa bratele sub piept.
- Vrei sa spui ca in tot timpul asta tu ai fost de fapt de partea noastra? Si de ce as crede asta? intreba, fara sa dea inca un raspuns cu privire la cine avea sa devina liderul Devoratorilor, daca aceasta reuniune avea sa se intample cu adevarat.
Sus In jos
Meghan L. Stryder
Anul IV
Anul IV
Meghan L. Stryder


Mesaje : 239
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 28

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:40 am

  • Brusc totul reveni la normal, Meghan se incrunta. Era intr-un fel prea simplu, iar Mikael deobicei complica lucrurile. Isi dadu cateva suvite blonde dupa ureche, isi lua bagheta de jos si ajunse in dreptul lui Kol, zicand:
    -Putem incerca o vraja..trebuie sa existe o cale. Spuse ea marind ochii catre el si privindu-l fix, trebuia sa existe o cale. !
Sus In jos
Kol R. Mikaelson
Anul IV
Anul IV
Kol R. Mikaelson


Mesaje : 214
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 1:47 am

  • - Dupa cate vezi Leloush are mai multi asi in maneca decat mine...poate are el o idee, se pare ca a avut contact cu Mikael mai mult decat stiam... bolborosii Kol, oarecum intrigat de rusul despre care descoperea mai multe pe minut ce trecea.
    ~~

    - E mult spus ca sunt de partea voastra, nu te amagii, nu e chiar asa ! Am si eu planurile mele, dar reunirea Devoratorilor e ca un fel de obstacol, asa ca tot ce-mi doresc este sa o opresc, daca ma intelegi...deci astept idei, zambi acru, jucandu-se cu paharul gol.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 3:05 am

Jane isi ingusta ochii, la inceput nestiind exact cum sa reactioneze si cum sa se comporte, avand in vedere ca afla atatea lucruri noi. Se hotari sa pluseze intr-un fel, poate chiar apropiindu-se cumva de Mikael, astfel incat sa ii fie mai usor mai tarziu. Pasi elegant spre canapea si se aseza langa el, poate chiar prea aproape, avand in vedere 'relatiile' in care erau cei doi. Puse picior peste picior si ii zambi aparent binevoitor.
- Ar trebui sa stiu mai intai ce treaba are Petrova in povestea asta. Am putea merge noi doi sa vorbim cu Devoratorii, dar se pare ca ies la iveala acum lucruri de care eu nu am habar.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 3:21 am

  • - Little Miss Sunshine...asta e treaba voastra, pe care trebuie s-o rezolvati... in plus , la cum il stiu pe copil, va aparea aici dintr-o clipa in alta... murmura pe un ton indiferent, ridicand din umeri.
    Si avu dreptate, pentru ca Mikael intotdeauna avea. Leloush disparuse de langa Meghan si Kol fara sa le dea vreo explicatie, aparand in sufrageria conacului, vraja facuta de Mikael nereusind deloc sa-l impiedice.

    - Ce i-ar spus? se incrunta acesta.
    - Nimic inca!
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 3:26 am

Jane era asezata mult prea aproape de Mikael, dar parca atunci cand Leloush aparu in camera, nici nu ii pasa de asta. Mai ales ca era evident ca erau lucruri pe care inca voia ca ea sa nu le afle, fapt care o intrista si mai mult. Daca el nu avea deloc incredere in ea, ea oare de ce avusese pana la urma?... Era o intrebare care avea sa ramana, la fel ca multe altele, fara raspuns. Ramase pe canapea, privindu-l rece pe baiat.
- Desi poate ca ar fi fost mai bine sa imi spuna tot. M-am cam saturat sa traiesc intr-o minciuna, spuse, extraordinar de calma.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 3:34 am

  • - Sunt unele lucruri pe care nu le pot spune, fara sa iasa la iveala ...un adevar care i-ar face rau tatalui meu. Nu iti pot spune, Jane... murmurra tanarul oftand, facand cativa pasi spre Mikael, privindu-l cu o ura nemarginita.L-ai tradat...desi a fost cel mai bun prieten pe care il poate avea oricine. Asta pentru ca tu nu esti de partea nimanui, ci doar pe cont propriu., asadar nici acum nu esti de partea noastra...
    - Nu am de ce sa mint, ai cea mai mare dreptate!
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:04 am

Jane il privi cu ochii mici. Ce credea acum, ca daca afla ea ar fi facut ceva care sa ii dauneze tatalui lui? Il cunoscuse si cu siguranta gandurile ei erau departe de a-i face ceva acestuia. Problema era ca nu ii ascundea numai acest secret, ci aflase foarte multe lucruri despre el intr-un timp foarte scurt. Se simtea acum nu neaparat tradata, cat subestimata, pentru ca nu putuse sa se increada in ea.
- Sunt cam multe lucruri pe care nu le poti spune, murmura, dupa care isi sprijini cotul de umarul lui Mikael. Stii ce? Poate ar trebui sa il ajut pe el, sa ii indeplinesc lui scopurile astea ascunse. Adica, care ar fi mai exact diferenta dintre voi?
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:12 am

- Asta e partea mea preferata...el e mai rau ca mine ! Doar ca tie, nu ti-a aratat-o niciodata, rase Mikael, trecandu-si o mana prin par, exact in stilul in care Kol facea asta.
Leloush doar pufni slab, dandu-si ochii peste cap. Daca ea adopta o astfel de atitudine nu avea decat, stia ca lucrurile se vor intoarce impotriva ei, fiindca Mikael nu era de incredere si o putea trada oricand.

- Atunci mai bine plec, va las sa faceti planuri, zambi el acru, avand un ton al naibii de rece.


Ultima editare efectuata de catre Leloush Petrova in Vin Mar 01, 2013 4:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:16 am

Jane fu surprinsa atunci cand Leloush dadu sa plece nepasator. Se asteptase macar la un sfat, o rugaminte, ceva, dar se parea ca nu le putea scoate de la el, fapt care ii intarea convingerea ca nu insemnase pentru el decat un mod de a se apropia de aceasta lume, probabil. Isi retrase bratul si il privi, fara sa se arate deloc surprinsa sau ranita, asa cum era la momentul de fata.
- Foarte bine, spuse. Daca nu te intereseaza chiar deloc, poti sa pleci atunci.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:26 am

  • - De ce m-ar interesa cand tot ce vrei e sa devii marioneta lui Mikael ? Asa...poate vei deveni si tu ca el, se vor teme toti de tine. murmura pe acelasi ton rece si impersonal de mai devreme.
    - Uiti din nou sa precizezi un lucru, tinere...nici tu nu esti mai prejos, multi se tem de tine ca de Diavol, fiindca nu esti departe de el.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:39 am

Blondina se ridica in picioare, inghitind in sec. Se intoarse spre Mikael cu o figura ce trada un calm impasibil si ii zambi, aparent binevoitor.
- Cred ca ar fi indicat sa ne intalnim cat mai curand cu ei; weekendul asta, propun. Discutam detaliile prin scrisori, spuse, dupa care se intoarse spre Leloush, total ranita de felul in care reactiona, desi el gresise mai mult decat ea. Nu pot sa cred ca m-ai fi lasat sa fac asta, ii sopti, dupa care il astepta totusi pentru o disparitie impreuna.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:48 am

  • Leloush doar ii arunca o ultima privire ucigatoare lui Mikael, apoi isi intoarce ochii obositi spre Jane. Isi duce bland o mana pe umarul ei si apare cu ea la Hogwarts. Stia ca trebuia sa-i anunte si pe Meghan si Kol in legatura cu ce se intamplase, dar nu avea nicio siguranta ca cei 2 ramasesera la Aleea Nocturn, deci nu avea de ce sa se duca iar acolo degeaba. O privi tacut pe Jane, asteptand sa tipe la el sau sa-i faca morala.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:53 am

Jane isi ridica ochii tulburi catre el, nestiind nici macar ce sa spuna mai intai. I se aglomerasera atatea idei si replici in cap, insa niciuna nu parea potrivita pentru a incepe aceasta discutie.
- Leloush, ofta ea, asezandu-se pe o bancuta retrasa. Am doua intrebari pentru tine; daca ai putea sa imi raspunzi sincer la ele, ar fi perfect. Una ar fi... cine esti, de fapt?
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 4:56 am

  • Leloush ramase in picioare, era prea agitat ca sa se aseza jos. Isi trecu nervos mana prin par, nu vrusese sa se afle asa. Isi aprinse o tigara tragan vicios din ea, privind fumul in timp ce isi gandea un raspuns, dar parca mintea sa era prea tulburata sa dea unul bun.
    - Ce fel de intrebare e asta? Sunt tot eu, nu e ca si cum m-as fi schimbat si am devenit deodata eu personajul negativ doar pentru ca Mikael spune asta.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 5:01 am

Jane continua sa il priveasca, ochii ei incepand sa se scalde in lacrimi cristaline, lacrimi aproape invizibile, care nu aveau sa ii coboare pe obraji, sub nicio forma. Parea doar ca avea ochii obositi si nimic mai mult.
- Stii, nu ma deranjeaza ca mi-ai ascuns lucrurile astea. Ai viata ta, pe care nu vreau sa o controlez si nu sunt obligata sa o cunosc pana in cele mai fine detalii... Dar ma deranjeaza ca desi tu faceai asta, m-ai facut pe mine mincinoasa. Asta va fii mai greu de iertat, ii explica, dupa care trase aer in piept. In regula, si a doua intrebare... Ce am insemnat eu pentru tine? De curiozitate. Am fost cumva doar un mijloc de a te apropia de lumea asta, de Devoratori?...
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 5:07 am

  • - Glumesti, nu e asa? Stii foarte bine ca eu habar nu aveam cine erai si am ramas ca traznit cand am aflat ca tu esti fata Lordului! isi dadu el ochii peste cap, nevenindu-i sa creada ca ea se gandise chiar si pentru cateva clipe ca se folosea de ea. Eu...tatal meu a condus o revolta, in trecut, impotrivata tatalui tau, a vrut sa-l doboare... impreuna cu Mikael, care a tot schimbat taberele...l-a tradat mai intai pe tata si atacul lui a dat gresi. Apoi a incercat el insusi sa-l omoare pe tatal tau, iar apoi tatal meu l-a oprit...e o intreaba poveste complet idioata si nu stiu de ce Devoratorii din revolta ii dadusera o misiune tatalui meu...pe care am preluat eu, dupa ce el s-a imbolnavit, murmura privind acum in alta parte, in timp ce sufla fumul in aer. In cele din urma irisii sai care acum ascundea o durere profunda o fixara. Misiunea era sa te omor pe tine.
Sus In jos
Jane Rivers
Anul VI
Anul VI
Jane Rivers


Mesaje : 677
Reputatie : 2
Data de inscriere : 24/11/2012
Varsta : 27

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 5:15 am

Jane asculta cu atentie povestea, simtind ca acum avea sa afle adevarul dur si dureros, pentru ca schimbarea era perceptibila in vocea si in ochii lui. Insa la acest deznodamant cu siguranta nu se asteptase. Mari ochii, care acum parca erau mai tulburi, si isi incorda picioarele, dar nu se ridica.
- Oh, Doamne... murmura, uitandu-se in jos. Nu se poate... Isi acoperi fata cu mainile, simtind ca singurul lucru de care avea nevoie in acele momente era apropierea lui Leloush, doar ca sa fie ea asigurata ca aceasta misiune nu avea sa fie dusa la bun sfarsit in veci.
Sus In jos
Leloush Petrova
Sef de Casa
Sef de Casa
Leloush Petrova


Mesaje : 604
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 29

The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 EmptyVin Mar 01, 2013 5:19 am

  • Leloush isi inghiti cu greu nodul din gat si arunca tigarea, ridicandu-i chipul dupa ce isi puse aratatorul sub barbia ei, in timp ce ofta.
    - Singurul lucru pe care il stiu e ca nu mai sunt in siguranta de cand...am refuzat sa duc aceasta misiune la capat, dar...acum lucrurile se complica, sunt destul de sigur ca Mikael ma vrea mort...doar ca nu stu exact motivul, asta pare a fi un pretext.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The war is coming ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The war is coming !   The war is coming ! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
The war is coming !
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: London& Others :: Aleea Nocturn-
Mergi direct la: