Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 7:44 am

  • Damon se dusese sa-si cumpere tigari, cum era dependent de ele, desi isi luase ultima data cateva pachete le terminase. Se intampla pur si simplu sa il aud pe un tip vorbind la telefon....si ca sa vezi, isi facea planuri cum sa o abordeze pe Kat a LUI. Marai si isi baga pachetul in buzunar, apoi se duse cu pasi vehementi pana ajunse langa dansul. Ii trase un pumn de milioane, facandu-l sa se imprastie pe jos in timp ce miorlaia de durere. Il prinse de guler, smucindu-l, cand, deodata, auzi niste pasi.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 7:48 am

  • Mergeam la magazin sa-mi i-au ciocolata, ceva dulce si tigari pentru ca,pachetu ma tinut doar 3 zile saracu. Mi-am luat jeleuri, in loc de ciocolata si un pachet de tigari si am iesit continaund sa merg aiurea pana il vad pe Damon care...batea un tip.
    Oookk.....ce faci?il intreb eu razand usor vazand fata de speriat a tipului.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 7:57 am

  • - Ii sparg fata, evident, marai el, zguduindu-l din nou bine de tot pe tipul care incepuse sa tremure. O singura data, daca doar mai indranesti sa-i si pronunti numele, jur ca te tai in bucatele mici cu un cater, AI INTELES!? ii spuse si il zvarli in primul pom, facandu-l afis acolo, apoi isi scutura mainile.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 8:04 am

  • Am ridicat o spranceana privindul calma pe Damon.
    Am pierdut ceva?il intreb eu nesigura.
    Habar nu aveam cine era tipu ala, nu stiam ce facuse ca sa-l bata Damon si sa-l faca afis dar, vad ca avea legatura cu mine.
    Mi-am deschis punga de jeleuri si am inceput sa mananc linistit privindu-l pe brunet.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 8:16 am

  • - Isi facu un intreg plan despre cum sa se culce cu tine, raspunse el destul de sec, ridicand din umeri. Stia oricum ca ea nu i-ar fi picat in plasa si nici nu l-ar fi bagat in seama, dar simplu fapt ca idiotul indraznea sa tanjeasca dupa iubita lui il facuse sa se faca rosu la fata si sa-si doreasca sa-l distruga. Si reactionase chiar calm, adica s-ar fi putut si mai rau.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 8:20 am

  • Am inceput sa rad, nu incet ci tare, cum radeam eu de obicei cand auzeam o gluma buna. Faptul ca se gandise ca ma poate avea si ca poate ajunge in patul meu ma facea sa rad cu lacrimi.
    Dupa ce m-am mai calma doar mi-am aranjat parul si am chicotit suor mergand la el si sarutandu-l apasat.
    Hmm....ce frumos ar fi fost. L-ai fi gasit spanzurat de balcon.ii spun eu zambind dulce.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 8:24 am

  • - Frumoasa imagine, rase el lasandu-si mainile pe talia ei, sarutand-o inc-odata, la fel de amuzat, fluturandu-si genele jucaus. N-o sa inteleg niciodata de ce sunt asa de prosti, ca doar toata scoala stie ca esti cu mine si eu fac crize de gelozie din orice si le spart fetele lasandu-i fara dinti in gura dar tot si-o cauta!
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 8:30 am

  • I-am bagat un jeleu in gura inainte sa mai spuna ceva si i-am zambit dulce.
    Taci Xena, ca nu se atinge nimeni de mine. Si daca se intampla asta, ajunge fara mana.ii spun eu zambind dulce si il i-au de mana vrand sa ne plimbam putin pe acolo.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyDum Feb 10, 2013 12:57 pm

  • Damon zambi, mestecand jeleul si inghitindu-l, strangandu-i usor mana in a lui si incepand sa se plimbe alaturi de ea, aratand putin ganditor, in timp ce-si umezea buzele cu incetinitorul, mormaind la un moment dat un 'hmm'.
    - Stii la ce ma gandisem? Sa plecam undeva, intr-o mini-vacanta, intr-un weekend. Sa mai uitam de teme, deveratori si toate chestiile nasoale care ne inconjoara.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyLun Feb 11, 2013 4:46 am

  • Mia-m intors privirea spre el zambind.
    In sfarsit ai venit si tu cu o idee buna.ii spun eu ranjind nevinovata, mancand acum alt jeleu.
    Era o idee chiar buna sa plecam putin. Intr-un loc linistit, fara teme sau profi sau devoratori sau dementori fara nimic, doar noi doi si o cabana sau casa sau ce mai vrea el.
    Doamne... cati de "sau" gandesc.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyLun Feb 11, 2013 4:49 am

  • - Eu am tot timpul idei bune, ca nimeni nu le apreciaza la adevarata lor valoare e partea a doua, ridica el din umeri zambind inocent, fluturandu-si genele jucaus. Singura parte nasoala era ca nu stia ce destinatie sa aleaga. La casa lui de vacanta si a lui Stefan mai fusesera si nu mai avea farmec. Poate puteau merge la munte, cat era inca iarna, sa skieze sau sa se dea cu placa.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 9:18 am

  • Am inceput sa rad usor.
    Am chef sa ma dau cu placa sau poate o piscina draguta, sau poate...incep eu dar, nu mai aveam idei ce sa spun.
    Ma gandeam doar la mine, intr-un costum de baie dragut, intrand intr-o piscina cu apa calda, de afara, ar fi perfect.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:29 pm

  • - Eu ma gandeam la munte...cat e inca zapada. Dat cu placa, skiuri, telecabina, chestii...si la munte, daca mergem la un hotel bun are si piscina, deci 2 in 1, ranji el sclipitor, tragand-o in bratele sale si sarutand-o apasat. Nu-i pasa daca trecea cineva si ii vedea, Damon niciodata nu daduse 2 lei pe parerile celor din jur. Si nu era ca si cum nu stiau toti de vestitul cuplu de la cercetasi.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:34 pm

  • Am zambit, punandu-mi manutele reci pe chipul sau raspunzandui la sarut si lipindu-ma mai mult de el. Hmm....era o idee atata de buna, doar noi doi la munte, placa, piscina, relaxare. ah.....n-am mai avut parte de asa ceva de o gramada de timp si m-am plictisit de toate poastele de la castel care se cred mari vrajitoare si daca le dai o flegma pica in fund.
    Doamne ce urat vorbesc.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:40 pm

  • Continua s-o sarute pana ramase fara aer, apoi o lua in carca lui, fara s-o intrebe daca e de acord, razand si mergand intr-o directie aleatorie, in orice caz, nu spre castel, nu inca. Defapt facea cam drum intors spre magazinul de unde isi luase pachetul de tigari, fiindca se decise sa mai ia vreo inca 4 pentru orice eventualitate, in speranta ca ii vor ajunge pentru saptamana, desi era cam lacom ca sa-i functioneze planul, dar macar putea incerca.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:43 pm

  • Am inceput sa rad cand ma i-a in spate si m-am prins cu maiile de umerii lui chicotind usor si ma aplec sa ii sarut putin gatul. Speram totusi sa nu ma scape deci, mai bine nu ii mai faceam nimic.
    Si cand plecam?]il intreb eu razand usor lipindu-ma mai mult de el.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:51 pm

  • - Hm, e marti...deci weekend-ul asta, ca innebunesc daca mai stau mult aici si mai primesc la cabinet fetite inapoiate mental... isi stramba el buzele in semn de nemultumire, tinand-o bine pe Kat de picioare sa nu cumva sa cada. II dadu drumul cand ajunsera in dreptul magazinului, lasand-o jos si el intra, stand mai putin de 5 minute si revenind cu buzunarele de la geaca interioare si exterioare pline.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:55 pm

  • L-am privit intrand in magazin, cu o spranceana ridicata si am inceput sa rontai iar jeleuri. Am mijit ochii priivndu-l atenta.
    Ori ai tigari ori ai prezervative si cred ca e a doua varianta.ii spun eu muscand foarte amuzant dintr-un jeleu si-l privesc atenta, cu ochii mijiti la el.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 12:58 pm

  • - Tigari, normal. Mi-am facut rezerve, you know...si prezervative de ce? ridica el o spranceana, privind-o suspicios si frecandu-si barbia. Aaadica nu ma pot opri la timp saau nu mai iei pastile, or what? isi miji el ochii ,uitandu-se atent la ea, incercand sa-si aduca aminte de ultima data cand...
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 1:04 pm

  • Replica asta a dat-o bine dar, eu mereu am ceva de comentat.
    Dragule, crezi ca am fost atenta sa vad cum iti dai tu drumul? Si pastile iti spun de acum, nu pun pe limba nimic, daca vrei iti dau tie dar, nu cred ca o sa ramai gravid rpea curand.ii spun eu fluturandu-mi gene la el si continuand sa rontai la alt jeleu. Apropo, la punte, ai grija sa aibe veleutir ca le rup capul.ii spun eu facand ca un copil mic si inocent.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 1:14 pm

  • Damon inghiti in sec cand o auzi ce zice si pur si simplu incerca sa digere tot ce ii zicea, in timp ce privea in gol, oarecum intr-un punct fix. Se incrunta, fiindca sincer, nu-si mai aducea aminte ce facuse...uneori pasiunea care il acapara era prea mare si creierul sau inceta sa mai functioneze.
    - Tu-mi zici cumva ca e posibil sa fii gravida? o intreba el direct, privind-o fix in ochi.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 1:24 pm

  • Am ranjit nevinovata la el si am stat putin sa ma gandesc. Stiu ca se intamplase odata dar, nu-mi amintesc sa fi luat pastila. Hmm...
    Hmm....cred ca da, ultima data parca ti-ai dat drumu direct....deci...cred ca da.ii spune u ganditoare, frcandu0mi barbia cu degetul.
    Am ridicat din umeri si am mai luat un jeleu privindu-l calma in ochi.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 1:28 pm

  • Damon aproape se inneca cu propria saliva si incepu sa tuseasca, reusind cu greu sa nu se imprastie pe jos. Isi lipi o palma in frunte, acum ... isi aducea si el aminte ca asa facuse. Doamne, cat putea sa fie de idiot. Dar mereu se intampla asta, o lua razna in preajma lui Kat.
    - Dar daca e asa...de ce esti calma? Si ce vom face in privinta asta? incepu el sa se plimbe de colo colo ca o femeie isterica si dusa cu capul.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 1:31 pm

  • Mi-am muscat buzele cat de mult am putut dar, n-am mai rezistat si ma bufnit raul. Da nu un ras dala incet, nu neica, dala de cred ca am auzit tot satul. M-am lipit cu spatele de zid, tinandu-ma de burta si razand.
    Imi placea sa-l fac sa intre in panica, sa-l isterizez si stiu ca o sa ma alerge pe aici dar, era incredibil.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] EmptyMar Feb 12, 2013 1:39 pm

  • Damon o privi impasibil, ramanand in loc, punandu-si apoi mainile in solduri si oftand.
    - Vrei sa nu-ti mai bati joc de mine ?! Deja ma vedeam, pe aici, cu un bebelus in brate, leganandu-l si tot Hogwarts-ul razand si cu curu` de mine. Esti sadica, ofta el descurajat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] Empty

Sus In jos
 
Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]
» It's a secret, you know? [PRIVAT]
» New friends(Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: