Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 7:07 am

  • - Then come and get it! spune el simplu ,ridicand din umeri. Stia totusi ca ar fi trebuit el sa fie cel care se deplaseaza asa ca se scula din pat, dandu-si cu limba peste buze si se indrepta spre ea, oprindu-se in dreptul ei.
    - You know I'm alwaays...dashing, gorgeous...irrrrrrrrezistable. And I'm all yours!
    Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Tumblr_m9c3brV1lG1ra73v0o1_500_large
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 7:12 am

  • Am zambit in coltul gurii, si i-am dat si lui o capsuna.
    Come on baby, don't be shy.ii spun eu ranjind nevinovata la el, fluturandu-mi putin genele.
    Imi placea sa-l enervez si sa-l sacai, daca il mai fac si rusinos sau ceva, deja il faceam sa se umfle in pene.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 7:35 am

  • - I'm not shy, babe...not at all... murmura el in timp ce un zambet pervers i se forma pe buzele palide. Isi desfacu slitul de la pantaloni cu efecta, avand o figura perversa la fel ca si zambetul.
    Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Tumblr_lzarotZBjU1qiqy8mo1_400_large
    - Acum poti sa sari pe mine, nu m-ar deranja... o privi el cu subinteles, dandu-si din nou cu limba peste buze.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 8:38 am

  • Am inceput sa rad si am mancat eu capsuna.
    Poate mai tarziu, acum nu prea m-ai incis aratandu-mi pieptul si...chilotii.ii spun eu razand si merg la geamantam, i-au ceva de acolo si merg in baie sa ma schimb.
    Bine inteles ca atunci cand revin in pat, ma trantesc mai mult, fiind cu o lenjerie neagra, foarte draguta si cu un halat din saten, acesta cazand de pe umerii mei cand ma arunc in pat.
    Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Kat-katherine-pierce-19745195-500-240
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 9:01 am

  • - Eu nu mai am rabdare pana mai tarziu, deci, voi apela la metoda cu violul... murmura foarte serios si veni in pat langa ea, incepand sa-i sarute intai obrazul, trecandu-si o mana in cel mai pervers mod posibil pe trupul ei.
    Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Tumblr_mfv7fzLowp1rls3fpo1_500
    Era clar ca Damon nu putea sa-si tina hormanii in frau cand era cu ea. Isi cobori buzele pe gatul ei, trecandu-si usor varful limbii pe pielea ei fina.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 9:03 am

  • Mi-am pus mana peste a lui si am zambit usor, simtindu-i buzele pe gatul meu.
    Daca-mi place, nu se numeste viol.ii spun eu zambind pervers si ii ridica capul ca sa-l pot saruta, si ma urc deasupra lui.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 9:12 am

  • - Yeah, that's correct, ranji el in acelasi mod si ii saruta furtunos buzele, scapand imediat de halatul ei ca sa-si poata plimba varful degetelor reci pe pielea ei fina si catifelata. O mana se duse indrazneata pe sub cupa sutienului ei, strangandu-i sanul in palma. Buzele coborira inca odata pe linia gatului ei, lasand saruturi umede in urma in tim ce cealalta mana aluneca de pe abdomen, pana sub chiloteii ei...
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 9:20 am

  • Am zambit usor, continuand sa stau deasupra lui si sa-l sarut, strangandu-i pieptul in manutele mele micute si zgariindu-l usor.
    Macar stia cum sa ma faca sa sar pe el, doar daca ma saruta putin. I-am apucat buza incet si l-am strans coborand cu saruturile pe gatul sau.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 9:23 am

  • Scapa de sutienul ei ca sa se poata juca in voie cu sanii acesteia, strangandu-i in palma sau ciupindu-i usor. Isi musca buza simtindu-i saruturile, ranjind satisfacut si inchizand ochii. Mana ce reusise in sfarsit sa se strecoare prin materialul lenjeriei ii masa locul intim cat mai apasat in timp ce-si trecea intr-un mod lasciv limba peste buze. Ii ridica curand chipul spre a lui pentru a o saruta din nou patimas pe buze.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 10:42 am

  • I-am raspuns la saurt, respirand mai repede din cauza placerii pe care mi-o oferea. Nu puteam sa fac nimic, mana lui era in chiloteii mei, una din mainile lui era pe sanul meu si eu nu puteam sa-i fac nimic, inafara sa-l musc de limba si asta am facut.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 10:56 am

  • Damon maraii imediat ce se simti muscat, incruntandu-se. Nu mai rezista prea mult si ii inlatura si ultima piesa de lenjerie, lipindu-i trupul de al lui si sarutandu-i gatul cu pasiune in timp ce intra usor in ea. O mana se infipse incet in parul ei, jucandu-se cu suvitele ondulate si moi, in timp ce cealalta se plimba pe tot corpul ei, placandu-i sa simta pe degete textura pielii sale. O musca incet in timp ce accelera treptat ritmul.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 11:03 am

  • Am oftat de placere, incepand sa ma misc deasupra lui ridicandu-ma in fund practic, continuand sa ma misc. Imi las capul pe spate, gemand deplacere, parul meu buclat fiind tot pe spate lasand la vedere sanisorii mei draguti.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 11:06 am

  • Damon isi musca buzele vazand-o, era imaginea perfecta pentru el...avea in bratele lui tot ce-si putea dori, deci nu mai avea nevoie de nimic altceva. Isi trecu usor mainile pe trupul acesteia, tragandu-i din nou capul spre s-o poata saruta cu patima, rostogolindu-se si venind deasupra, incolacind picioarele dansei dupa braul sau si incepand sa se miste cu si mai mare rapiditate.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 11:56 am

  • I-am raspuns la sarut, cu o mana zariindu-l pe spate in timp ce cealalta strangea cearsaful bej in pumn. Imi venea sa tip de placere dar, nu vroiam sa-i dau prea multa satisfactie asa ca, ma rezumam doar la niste geme te placere, si ce mai gemete.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:14 pm

  • El simtea oricum cum o ia razna de tot cand o auzea cum geme, ceea ce-l facea sa continue si sa alice si mai multa pasiune in fiecare sarut, miscarile fiind tot mai intinse. Ii prinse suav buza de jos cu dintii, coborind apoi pe gatul ei, zaboving mai mult timp acolo, stiind ca gatul si spatele sunt zonele erogenela el lui Kat. Ii privi chipul la un moment dat, vrand sa-i vada expresiile.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:22 pm

  • Aveam buzele intre deschise, lasand sa scape cate geme vor. Mi-am bagat mana in parul sau strangandu-l suor si privindu-l in ochii sai frumosi si asa blazi, acum.
    Mmmmhh....imi placea de el la pat, si nu numai, imi placea de el, peste tot, il iubeam doar.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:26 pm

    • O adora cu toata fiinta lui, mereu o adorase, din prima clipe cand aparuse la conacul unde locuise in copilarie. De atunci isi spusese ca va fi numai a lui, ca nu o va parasi vreodata, si asa si fusese. O privi cateva clipe in ochi, sarutandu-i usor buzele, ajugand in scurt timp la final, strangandu-si mainile pe soldurile ei si dandu-si drumul, stiind ca de data asta folosise protectie.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:28 pm

  • I-am raspuns la sarut, mutandu-mi mainile pe obrajii lui si i-am zambit usor, respirand repede. A fost mai bine ca de obicei.
    Am zambit usor si l-am lasat sa stea cu capul ee pieptul meu, mainile mele fiind in parul lui moale si dragut.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:31 pm

  • Damon zambi tont, ramanand cu capul pe pieptul ei si lasand-o sa faca tot ce doreste, simtindu-se asa de bine acolo. Isi dadu cu limba peste buzele, scotand un oftat de placere, muscandu-si-le apoi.
    - Te ador... sopti el simplu, desi ea stia deja asta, dar parca nu se satura sa o tot spuna.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:37 pm

  • Si eu te iubesc.ii spun zambind usor, continuand sa ma joc in parul lui si sa-i privesc chipul atat de calm si dulce.Nu-i asa ca mergi sa aduci capsunile si bautura?il intreb eu fluturandu-mi genele la el.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:41 pm

  • - Normal. murmura simplu si ii aplica o ventuza pe buze, disparand pana in bucatarie, unde lasase el plasele si bagajele intr-o dezordine totala. Reveni cu doua pahare, sampanie si capsuni. Poate ca pana la urma era romantic, undeva, acolo, adanc, dar mai bine decat deloc. Turna in pahare, privind-o zambitor.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:53 pm

  • Am ranjit vazand romantismul din el si am luat o capsuna muscand din ea si i-a zambit luand paharul cu shampanie dupa ce il umple si ii zambesc dulce ridicandu-ma i fund sa stau mai bine.
    Cred ca aveam nevoie de ceva de genu asta.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyMier Feb 27, 2013 12:56 pm

  • Damon zambi si lua si el o capsuna din bol, aruncand-o spre gura si prinzand-o intre dinti, mestecand-o si inghitind-o, ranjind apoi. Isi lovi usor paharul de al ei, si-l dadu pe gat. Cand venea vorba de alcool brunetul lua la greu la bord, asa ii statea in caracter. Se intinse putin dupa un sarut, gadiland-o apoi cu degetele reci pe coapsa.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyJoi Feb 28, 2013 5:59 am

  • Am chicotit usor mancand capsuni si band shampanie, doamne ce bine putea sa fie.
    Cat de bine poate sa fie sa te relaxezi, sa nu te injuri cu niste pustoace proaste de 14-15 ani....e perfect.spun eu zambind satisfacuta si i-au o alta capsuna/.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 EmptyJoi Feb 28, 2013 6:33 am

  • - Nu, nu, nu...corect spus e "Ce bine e sau fiu aici cu Damon, care face ca viata mea sa fie perfecta", facu el pe modestul, ranjind cu toti dintii. La capitolul aroganta brunetul tot timpul avusese nota 10, nu puteai sa-i reprosezi nimic in acest domeniu. Mai turna sampanie in propriul pahar, rezolvandu-l repede, dar deja simtea nevoia de ceva mai tare, mereu considera sampania o bautura mai fina, asa, ca pentru fete.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]
Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]
» It's a secret, you know? [PRIVAT]
» New friends(Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: