Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 6:04 am

  • - Perfect , deci avem planul gata facut.. ranji el cu toti dintii, lasand-o sa faca tot ce doreste. Abia astepta s-o vada pe Kat intr-un costum care lasa la vedere o buna parte din corp, uda, desi stia ca va din nou o tentatie pentru el, fiind in public se va abtine de la comentarii si gesturi perverse. O privi inocenta, aplicandu-i o ventuza pe buze.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 7:57 am

  • Am chicotit usor raspunzandu-i la sarut si m-am ridicat sa-mi pun costumul de baie pe mine si o rochita, cat sa mergem pana la piscina. Nu m-am putut abtine sa nu i-au o gura din shampanie sia poi l-am privit pe brunet.
    Mergem mosule?il intreb eu razand.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 9:03 am

  • - Da, mumio, raspunse pe un amuzat si se ridica lenes, tragand niste slipi pe el si atat. Doar era in hotel pisicina, de ce naiba ar mai fi carat alte haine pe el? Ii era prea lene. Astepta sa iasa Kat,apoi iesi si el si inchise usa in urma lui. Lasa cheile la receptie ca sa nu le care nici pe alea cu el, doar ca sa nu le piarda, apoi merse la piscina cu ea.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 10:57 am

  • Am ras usor si am mers la piscina, dand rochita jos de pe mine, atragand priviri, bine inteles si am sarit in apa inotand putin. Era asa bine si ma simteam prea bine in apa.
    Am iesit dupa ceva timp la suprafata si am zambit la Damon facandu-i cu mana.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 11:38 am

  • Damon nu comenta nimic, se duse pana la barul de langa pisicina si isi lua o bere rece, incepand sa galgaie din ea. Dupa ce o termina o arunca intr-un cos de-i intra in raza vizuala si apoi fugi cu toata viteza, facand un salt ciudat de inalt, cazand cu zgomot in piscina, stropind peste tot. Veni apoi langa Kat, punand o mana pe talia ei, ranjind.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 11:40 am

  • Parca ai fost un bolovan.ii spun eu razand si imi pun mainile pe umerii lui, lipindu-ma de el si ranjind nevinovata.
    Era amuzan cand facea asa si acum ca veni vorba, nici nu imi aduc aminte ultima data cand am inotat alaturi de el.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 11:45 am

  • - Ideea era sa stropesc pe TOATA lumea, mujaja, ranji el prosteste, ridicand din sprancene. O saruta apasat, apoi cand se indeparta, ranji diabolic in coltul gurii. O apasa pe capm bagand-o la fund, apoi inota departe de acolo, inainte ca Kat sa apuce sa se razbune...dar oricum stia ca o va face intr-un fel sau altul.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 12:26 pm

  • Am ranjit jucandu=-ma cu mana in apa si-l bag la fund cu ajutorul magiei. Cine spunea ca magia fara bagheta nu era amuzanta?
    Am iesit la suprafata si m-am asezat cu fundul pe margine, stand cu spatele drept si-l privesc pe Damon.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 12:56 pm

  • Damon iesi la suprafata, dandu-si ochii peste cap.
    - Ai trisat, cara mia, nu e corect! o acuza si inota venind langa ea. Cine zice ca razbunarea e dulce are dreptate... sopti si o prinse cu mainile de solduri, apoi pur si simplu o azvarli in apa, in indepartare, aceasta picand cu zgomot si ducandu-se imediat la fund.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptySam Mar 02, 2013 1:11 pm

  • Am vrut sa-l injur dar, nu am reusit asa ca, atunci cand fundul meu atinse piscina l-am tras cu viteza in apa, pana cand il fac sa dea cu curur de fundul piscinii.
    Cine spunea ca joc corect? Si asa nu aveam forta sa il bag la fund asa ca, magia era aliatul meu.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyDum Mar 03, 2013 3:51 am

  • Damon iesi calm la suprafata, razand. Cam toata lumea se uita la ei, dar nici ca-i pasa, era cam aceeasi atmosfera ca la Hogwarts pentru ca ei indifent de ce faceau mereu erau in centrul atentiei, dar lui Damon ii placea, se simtea ca un star.
    Isi ciufulii parul ud, iesi din pisicina si se duse din nou la bar, ignorand-o acum pe Kat, facand pe suparatul, dar defapt era doar un joc prostesc de al sau.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyDum Mar 03, 2013 4:27 am

  • Am inceput sa rad si am iesit si eu la suprafata si am iesit din piscina, plimbandu-ma pe margine. Bine inteles ca am atras priviri si un tip veni in intampinarea mea, facandu-ma sa rad.
    Vrei sa vezi putina bunatate? Eu nu sunt ca nesimtitul ala care te tot baga la fund.imi spune el ranjind la mine.
    Pe mine ma bufnea rasul dar, am incercat sa ma abtin.
    Cand gasesti unul d-asta, anuntama.ii spun facandu-i cu ochiul si-l imping cu o mana, in apa, mergand mai departe.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyLun Mar 04, 2013 8:31 am

  • - Ce vrei sa-i fac? Sa-l tai, sa-l spanzur sau sa-l baga in spital? o intreba Damon sec pe Kat, trecandu-si o mana prin parul ei. Nu vorbea serios defapt, nu avea sa-i faca nimic pentru ca oricum nu apucase sa se atinga de ea, dar daca o facea...jar manca, pentru ca Damon nu era genul care sa stea la discutii. Il dadea cu capul de un zid si rezolva problema in stilul sau caracteristic.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMar Mar 05, 2013 5:52 am

  • Am inceput sa rad usor si mi-am comandat si eu ceva. Nu era de ajuns ca ne-am ametit cu shampanie, acum mai bem si whisky.
    Mi-am intors privirea spre tipul care iesise din apa si ii fac cu mana zambind. Nu m-as fi gandit ca tipu sa vina la mine si sa-si puna mainile pe soldurile mele.
    Eu am luat linistita paharul si am baut incet, stiind ca Damon o sa sara.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMar Mar 05, 2013 6:00 am

  • - Seriously ? De ce vor toti sa moara? intreba el scurt, terminand lichidul ramas pe fundul sticlei, spargandu-i-o apoi in cap tipului, care aproape se prelinse pe jos, dar Damon il prinse la timp, cat sa-i mai dea si un pumn in gura si acesta sa cada si mai cu efect pe podea.
    Sorry for the mess, guys... zice pe un ton dulce, cand observa ca toata lumea se uita la el, si se refera, desigur, la sangele care cursese din nasul si gura tipului pe acolo. Isi flutura mana care purta urma de rosu, ranjind sadic.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMar Mar 05, 2013 9:36 am

  • Am inceput sa rad si l-am privit pe Damon zambind dulce si l-am pupat pe obraz, luandu-l de mana si mergand pe langa piscina, ca sa nu se ami uite lumea urat la el.
    Vai, cat de dulce ai fost.ii spun eu razand.Rcoreste-te.ii spun si-l arunc in apa, dandu-ma repede la o parte sa nu ma traga dupa el.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMier Mar 06, 2013 5:38 am

  • Damon bufni in ras, chiar inainte sa fie aruncat in apa. Reveni apoi repede la suprafata, privind-o cu atentie pe bruneta, dar nu se duse dupa ea sa se razbune, ii era lene. Ramase in apa in timp ce niste tipe de pe acolo il priveau ciudat, ca pe o minune, sau asa ceva. Isi dadu scurt ochii peste cap si se decise sa le ignore, vazandu-si de ale lui.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMier Mar 06, 2013 8:48 am

  • Am mers la el punandu-mi mainile dupa gatul sau, sarutandu-l dulce, lipindu-ma de el. Ahh...ce-mi placea sa ma lipesc asa de el, el mare si bine facut si eu mai micuta.
    Am chicotit usor privindu-l apoi in ochi.
    Pot sa inot fara sa ma bagi la fund?il intreb eu zambind usor.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMier Mar 06, 2013 10:30 am

  • - Sigure, love, cum sa nu ? Dar va trebui sa ma rasplatesti... ridica el din sprancene, sarutandu-i umarul, apoi din nou buzele cu pasiune. Suficient deocamdata...acum hai, inoata, pana nu ma razgandesc. folosi tonul sau glumet si tachinator, apoi se desprinse de dansa, lasandu-se din nou pe spate, in apa.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 EmptyMier Mar 06, 2013 11:33 am

  • Am inceput sa rad usor si am sarit in apa, facand un tur de bazin si am revenit in spatele lui, avand mainile pe umerii sai si picioarele incrucisate in jurul soldului.
    E asa bine aici.spun eu zambind usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]
» It's a secret, you know? [PRIVAT]
» New friends(Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: