Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Hogwarts's Army
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hogwarts's Army


 
AcasaAcasa  SortareSortare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 6:41 am

  • A vorbit modestul din tine.ii spun eu ironica razand usor si termin shampania fluturand paharul in fata lui sa-mi mai puna.
    O fi shampania o bautura fina dar, de la 2 pahare sau 3 deja erai in cur.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 7:01 am

  • Damon chicoti si ii umplu paharul. Mai lua o capsuna si musca din ea, apoi o plimba pe unul din sfarcurile proeminente ale lui Kat, bagand-o intr-un mod pervers in gura, ridicand din sprancene.
    - Mmm, yammii, chicoti, aratand ca si cum ar fi gata sa sara din nou pe ea. Exista oricum oare, vreun moment, in care sa nu vrea sa faca asta?
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 8:38 am

  • I-am pus mana in cap si l-am dat la o parte tragand cearsaful pe mine.
    Nu primesti nimic. Dar, trebuie sa lingi, o sa fie lipicios de la capsuna.ii spun eu dezvelindu-mi sanul si ii zambesc, fluturandu-mi genele in fata lui.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 9:07 am

  • Damon bufni in ras cand o auzi. Isi puse mainile pe talia ei si ii prinse sfarcul intre buze sugandu-l usor si muscandu-l dupa aceea, maraind jucaus. Urca apoi cu buzele pe gatul ei, muscand-o si de acolo, lingand la sfarist portiunea respectiva. Chicoti din nou, lasandu-se apoi pe spate si lingandu-si buzele. Stia ca nu ii mai dadeea nimic acum, inafara de aceasta ultima 'distractie'.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 9:36 am

  • Am ras usor simtindu-i buzele pe pieptul meu si luat o gura de shampanie, lasand paharul pe noptiera, alaturi de capsuni si m-am lasat in jos pana la abdomenul sau, incepand sa il sarut si sa urc cu saruturile tot mai sus. Il musc usor de sfarc, ca apoi sa urc mai sus spre gatul lui si sa-l musc mai tare.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 9:42 am

    Damon zambi satisfacut simtindu-i saruturile si se juca cu o mana in parul ei pe care il adora, maraind din nou si lingandu-si buzele intr-un fel lasciv. Cealalta mana a lui se plimba pe tot corpul ei, ajungand pe interiorul coapselor si masand-o. Zisese ca nu-i mai da nimic, dar nu ii interzisese s-o pipaie, deci nu avea de ce sa se plange. Ii prinse buzele intr-un sarut pasional, care ii lasa pe amandoi fara respiratie in scurt timp.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 10:28 am

  • Am zambit usor si l-am muscat de buza inferioara, vrand sa cobor si eu mana undeva la el dar, de fiecare data, o dadea la o parte si etc. Mi-am bagat o mana in parul lui si cu cealalta am inceput sa o cobor incet, in jos.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyJoi Feb 28, 2013 2:04 pm

  • Damon ranji simtind mana ei plimbandu-se pe corpul ei, dar nu facu nimic ca sa o impiedice. Continua sa o maseze tot mai apasat in timp ce buzele lui se jucara peste tot pe pielea ei, de pe obraji, pe barbie, gat, maxilare, umeri, clavicula si cam peste tot pe unde apuca, fara sa-si mai foloseasca dintii deloc, nu voia sa-i lasa semne dulcei sale Kat. O privi la un moment dat fix in ochi, asteptand sa vada ce ii va face.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 6:43 am

  • Continuam sa ii sarut gatul in timp ce mana mea cobora tot mai mult, pana la "baiatul" lui si am incepum sa il mangai usor. L-am muscat usor de gat, trecand apoi pe partea cealalta, usor, lasand o dara umeda si continui sa il musc putin.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 7:10 am

  • - Mmmm...Katherine... sopti el la un moment dat, complet extaziat, bagandu-si dintii in buza de jos in timp ce o mana incepu din nou sa se plimbe indrazneata prin zonele ei intime, el prinzandu-i buzele intr-un sarut pasional. Normal ca reusise sa-i straneasca din nou, intr-un timp atat de scurt, si partea rea e ca el stia ca doar se joaca cu mintile lui asa cum ii placuse intotdeauna sa o faca.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 10:57 am

  • Am zambit usor continuand sa-l frec si pana la ruma imi ridic putin funduletul ca sa pot sa....fac ceva....da nu in fund si am zambit usor muscandu-l de buza si privindu-l nevinovata.
    De obicei nu se astepta la asta dar, acum ce era sa facem? Puteam face orice, puteam sa facem cat vrem asta fara nici o problema.
    Am incepu sa respir mai repede, miscandu-ma deasupra lui.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 12:22 pm

  • - Mmm... mormai el de placere, privind-o din nou fascinat in timp ce-si tortura buza cu dintii. Isi trecu mainile pe trupul ei care il innebunea de fiecare data si desi Damon adora sa fie la conducere, o lasa inca pe ea deasupra fiindca adora cum se vedea corpul ei atunci cand se misca deasupra lui. Ii trase capul inspre al lui, sarutand-o cu patima.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 1:29 pm

  • A zambit in coltul gurii raspunzandu-i la sarut, continaund sa ma misc deasupra lui. Trebuia sa-mi aduc aminte ca de data asta ne protejasem. Nici nu cred ca si-a dat seama, amfost asa usoara sau asta e doar in imaginatia mea foarte sexy.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 1:32 pm

  • Continua sa o sarute cat mai pasional, nerezistand pana la urma sa faca schimb cu ea, ajungand deasupra. Isi plimba o mana mai intai pe gamba, apoi coapsa ei, strangand-o usor intre degete, ajungand in cele din urma pe una din fese.
    Ii musca buza suav, coborind cu saruturi patimase pe gatul ei parfum in timp ce accelera rapiditatea miscarilor.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 1:42 pm

  • Mi-am pus mainile dupa gatul sau, muscandu-mi buza de placere si gemand. Hmm...chiar se pricepe la asta si eu incerc sa nu mor aici pentru ca e foarte bun si corpul lui cald e......uh.
    Katheirne, revinoti, nu se intampla nimic special doar ca e Damon mai bun de pe o zi pe alta.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 1:50 pm

  • Isi musca buza cand ii auzi gemetele ce il faceau decat sa vrea sa continue. Impinse si mai adanc in ea, sarutand-o innebunit peste tot unde apuca, prinzandu-i la un moment dat lobul cu dintii. Ii mangaie chipul cu mana sa rece, trecandu-si usor degetele peste buzele ei dulci, intr-un mod sexy si provocator, asa cum numai el stia sa faca.

    Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Tumblr_milfb1qazp1r9xerro1_500
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 1:52 pm

  • Am zambit usor, puandnu-mi mainile pe obraji sarutandu-l din nou si revin deasupra lui. Cred ca o sa cadem din pat cat de curand dar, asta era partea a doua.
    Incepusem sa ma misc cum vroaim, ridicandu-ma din nou in fund aratandu-i acea priveliste sexy si parul meu bucat era tot pe spate.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 2:01 pm

  • Damon isi linse buzele, vazand-o din nou in aceea pozitie care il dadea cu totul peste cap. Isi lasa mainile pe soldurile ei, ghidandu-i oarecum miscarile, desi o lasa mai mult pe ea sa faca totul, fiindca ii era prea lene sa miste ssi el din bazin, decat asa, mai anemic, placandu-i la nebunie ca ea sa fie cea care facea toate 'treaba murdara'.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptyVin Mar 01, 2013 2:24 pm

  • Am zambit usor si m-am lasat din nou deasupra lui sarutandu-i pieptul si apoi gatul, muscandu-l usor.
    Mmm...imi placea pielea lui, era mereu asa, putin rece si fina si draguta ahh..numai buna de muscat si strans.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptySam Mar 02, 2013 2:12 am

  • Damon ranji in coltul gurii simtindu-i saruturile, jucandu-se din nou cu buclele ei de care nu ar putea sa se sature odata. Cand considera el ca o lasase destul sa-si faca damblaua reveni deasupra sarutand-o ca deobicei repezit, ca sa apuce s-o faca in cat mai multe locuri, in timp ce ritmul devenea mai intens, iar mainile lui se jucau acum sanii mici, dar fermi ai acesteia.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptySam Mar 02, 2013 2:48 am

  • Parca eram o roata amndoia si ne invarteam ca prostii degeaba. L-am lasat pe el deasupra, eu continaund sa gem de placere bagandu-mi mainile in parul sau moale. L-am strans usor ridicandu-i capul ca sa-l pot saruta si-l musc usor de buza.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptySam Mar 02, 2013 2:56 am

  • Damon aproape chicoti cand fu muscat, dar nu o facu, doar continua sa fie la fel de alert si pasional, imbatandu-se cu trupul ei de care chiar nu era in stare sa se sature vreodata. Isi trecu intr-un mod tandru palma pe obrazul ei, sfarsind cu degetele sale de pianist in parul acesteia, privind-o in ochi in timp ce zambea tont.
    - Esti frumoasa, ii spuse simplu, stiind cat era de adevarat. Si cea mai buna parte era ca era doar a lui.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptySam Mar 02, 2013 4:04 am

  • Stiu.ii spun eu razand usor si-mi las usor mana peste a lui, muscandu-mi buza cand stiam ca s-a terminat.
    Am oftat usor, incercand sa-mi recapat respiratia sau mai bine zis sa o audc la normal. Hmm...doua partide una dupa alta erau chiar bune dar, eu am nevoie de aer acum.
Sus In jos
Damon Salvatore
Sef de Casa
Sef de Casa
Damon Salvatore


Mesaje : 1019
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/12/2012
Varsta : 28

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptySam Mar 02, 2013 4:10 am

  • Damon surase cand o auzi. Isi dadu drumul pe spate, langa ea, gafaind usor. O trase in bratele lui, jucandu-i-se in par, cu privirea pe chipul ei.
    - Mai tarziu putem sa mergem la piscina...daca vrei. Sau la o plimbare...sau jos, la restaurant sa mancam...oriunde doresti, murmura, bucurandu-se de moliciunea suvitelor ei buclate.
Sus In jos
Katherine Pierce
Anul VI
Anul VI
Katherine Pierce


Mesaje : 578
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2012
Varsta : 29

Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 EmptySam Mar 02, 2013 5:12 am

  • Piscina, suna bine si mai pe seara ne putem plimba prin padure si apoi mancam. Si dupa...ce-ar fi sa ne uitam la filme cu floricele.ii spun eu razand usor si incep sa ma joc cu degetul pe pieptul sau tare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]   Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT] - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Stay away from my girlfriend ! [PRIVAT]
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tra-La-La![PRIVAT]
» Looking for something..or not?! [privat]
» You really like me?[PRIVAT]
» It's a secret, you know? [PRIVAT]
» New friends(Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts's Army :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Hogsmeade-
Mergi direct la: